Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Pro Agria Életmű-díjat vehetett át Dr. Sipos Mihály
Az augusztus 20-i ünnepi rendezvényen kitüntetések átadására is sor került. Dr. Chikán Attila közgazdász, egyetemi tanár Eger város díszpolgári címét kapta meg. Két ismert közéleti személyiség, Dr. Halmos Péter fül-orr-gégész főorvos, sportoló, sportszervező és Dr. Sipos Mihály, a Neumann János Középiskola és Kollégium igazgatója Pro Agria Életmű-díjat vehetett át. Pro Agria Szakmai-Díjat kapott Mandákné Rabóczki Erika gyógypedagógus, a Biosziget Rehabilitációs Lakóotthon vezetője.
Iskolánk igazgatója a Pro Agria Életműdíjat az elmúlt két évtizedben az alapítványi iskola létrehozásával, az új képzési struktúra kidolgozásával, új képzési formák bevezetésével végzett kiemelkedő munkájával méltán érdemelte ki. Kiemelkedő az a tevékenysége is, amelynek révén biztosította, hogy az iskola fennmaradjon, anyagi feltételei a lehető legjobbak legyenek.
Elkötelezett és energikus munkájával a régió egyik legjobb iskoláját teremtette meg. A 25 éves iskola a felvételi és a versenyeredmények alapján az országos listán tartósan az élen található, 2011 októberében meghívást kapott arra a „Top 12” konferenciára, ahol az ország legsikeresebb és legeredményesebb középfokú oktatási intézményei osztották meg egymással a siker titkát. Több mint egy évtizede intézményünk folyamatos kitüntetettje „A megye legeredményesebb iskolája” elismerő címnek. Két alkalommal nyertük el az „Év kollégiuma” címet.

Dr. Sipos Mihály igényes szakmai munkájával iskolát teremtett a szó konkrét és átvitt értelmében egyaránt. Szakmai és vezetői tevékenységén kívül Eger városért, a város jó hírnevéért is sokat tett, akár a közéleti tevékenységét, akár az országos tevékenységét, az Alapítványi és Magániskolák Egyesületében végzett munkáját, akár a nemzetközi kapcsolatteremtő tevékenységét nézzük. A Neumann János Középiskola és Kollégium ebben az évben 25. tanévét ünnepelte.  A negyedszázad során végzett kimagasló iskolavezetői tevékenység méltó elismerése a Pro Agria Életmű díj.