Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Tantestület
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Oct
26
Nyílt nap az általános iskolásoknak (regisztrációköteles, a regisztrációs felület az iskola honlapjáról elérhető október 20-tól)
Nyílt nap az általános iskolásoknak (regisztrációköteles, a regisztrációs felület az iskola honlapjáról elérhető október 20-tól)
Oct
25
Informatika érettségi (gyakorlati 8:00)
Informatika érettségi (gyakorlati 8:00)
Oct
24
Német nyelv érettségi (írásbeli 8:00)
Német nyelv érettségi (írásbeli 8:00)
Oct
23
Nemzeti ünnep (Az 1956-os forradalom ünnepe)
Nemzeti ünnep (Az 1956-os forradalom ünnepe)
Oct
21
Október 23. ünnepi megemlékezés
Október 23. ünnepi megemlékezés
Oct
21
Fogadódélután (15:00 - 17:00)
Fogadódélután (15:00 - 17:00)
Oct
20
Angol nyelv érettségi (írásbeli 8:00), délutáni tanítás
Angol nyelv érettségi (írásbeli 8:00), délutáni tanítás
Oct
14
Bolyai Matematika Csapatverseny (7-8. évfolyam)
Bolyai Matematika Csapatverseny (7-8. évfolyam)
Oct
13
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - angol nyelv, "A mi Európánk" (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - angol nyelv, "A mi Európánk" (I. forduló)
Oct
13
Nyílt nap az általános iskolásoknak (regisztrációköteles, a regisztrációs felület az iskola honlapjáról elérhető október 6-tól)
Nyílt nap az általános iskolásoknak (regisztrációköteles, a regisztrációs felület az iskola honlapjáról elérhető október 6-tól)
Oct
12
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - informatika, német nyelv, "Csodálatos világunk" (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - informatika, német nyelv, "Csodálatos világunk" (I. forduló)
Oct
11
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - fizika, magyar (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - fizika, magyar (I. forduló)
Oct
10
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - matematika (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny nyolcadikosoknak - matematika (I. forduló)
Oct
6
Aradi Vértanúk Emléknapja (megemlékezés)
Aradi Vértanúk Emléknapja (megemlékezés)
Oct
3
A zene világnapja
A zene világnapja
Oct
3
A német egység napja
A német egység napja
Sep
30
Magyar Diáksport napja
Magyar Diáksport napja
Tantestület
Tantestület
Ssz. Név Beosztás, tanított szak(ok)
1. Dr. Sipos Mihály Igazgató
2. Kocsis Emese Igazgatóhelyettes, matematika, matematika angol célnyelven
3. Tarnóczi Aranka Igazgatóhelyettes, idegen nyelvi szakmacsoport vezető, angol nyelv
4. Tózsáné Talyiga Anikó Gazdasági igazgatóhelyettes, statisztika, vállalkozások működtetésének alapismeretei
5. Antal Beatrix olasz nyelv
6. Bacsó Csaba angol nyelv
7. Báder Zita német nyelv
8. Bakos Nóra kollégiumi nevelőtanár
9. Balog Tibor testnevelés
10. Bana József matematika - fizika - kémia
11. Bányai András Gábor asztali alkalmazások fejlesztése
12. Bányainé Pichler Tímea matematika, digitális kultúra
13. Bardi István matematika - fizika
14. Bartalis Dávid matematika, matematika angol célnyelven
15. Beke Imre fizika, informatika, informatikai és távközlési alapok
16. Beke Noémi gazdasági ismeretek, pénzügyi és gazdasági kultúra, közgazdasági alapismeretek, gazdasági ismeretek angol célnyelven, szakmai nyelv
17. Békés Judit angol nyelv
18. Benei Csaba kollégiumi nevelőtanár
19. Bennett, James angol nyelv, anyanyelvi lektor
20. Bocsi Sándor kollégiumi nevelőtanár
21. Bodó Szilvia angol nyelv, olasz nyelv
22. Buck, Adrian angol nyelv, anyanyelvi lektor, célnyelvi civilizáció
23. Busi Lajos digitális kultúra, hálózati ismeretek, hálózat gyakorlat
24. Cöster, Frank német nyelvi lektor
25. Czuforné Kleszó Éva pénzügyi alapismeretek, IKT projektmunka, gazdasági és pénzügyi kultúra, digitális alkalmazások, munkavállalói ismeretek
26. Csáki Zsófia angol nyelv
27. Csikós Nóra angol nyelv
28. Csörgő Mária matematika
29. Csutorás Ferenc német nyelv
30. Deákné Holló Tímea vizuális kultúra
31. Dománné Kun Gabriella matematika-kémia
32. Dr. Barczi-Veres Krisztina matematika, matematika angol célnyelven
33. Dr. Hekeliné Balázs Andrea magyar nyelv és irodalom
34. Dr. Király Sándor informatika, digitális kultúra angol célnyelven, digitális kultúra
35. Dr. Liptainé Reszegi Ágnes Művészet-sport szakmacsoport vezető, matematika
36. Dr. Löveiné Hadnagy Katalin Osztályfőnöki szakmacsoport vezető, AJTP programfelelős, földrajz-történelem
37. Dr. Plesuné Simon Krisztina angol nyelv, történelem, történelem angol célnyelven
38. Dr. Sesztákné Kappanószki Ildikó gazdasági ismeretek, pénzügyi és vállalkozói ismeretek, gazdasági és pénzügyi kultúra, gazdasági és jogi alapismeretek, vállalkozások működtetésének alapismeretei
39. Dudás Csaba testnevelés
40. Dudás Zita kollégiumi nevelőtanár
41. Erki Gábor informatika, programozás, webprogramozás
42. Estókné Kovács Gyöngyi angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
43. Fehér Dániel digitális kultúra, digitális kultúra angol célnyelven, angol nyelv
44. Fülepné Bartkó Zsuzsanna matematika
45. Gál Péterné testnevelés
46. Gócza Gábor kollégiumi nevelőtanár, történelem
47. Gönczi Ágnes francia nyelv
48. Gulyásné Czakó Tünde kollégiumi nevelőtanár
49. Gyárfás Csaba kollégiumi nevelőtanár
50. Gyurkó Máté kollégiumi nevelőtanár, földrajz, természettudomány
51. Hadnagyné Kovács Judit angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
52. Harsányi Károly kollégiumi nevelőtanár
53. Havasné Szikora Katalin iskolapszichológus, magyar nyelv és irodalom
54. Herczeg Béla testnevelés
55. Horváth Zita matematika-földrajz
56. Juhász Orsolya német nyelv
57. Juhász-Cserta Csilla német nyelv
58. Karacs Rudolfné német nyelv
59. Katona-Mező Ildikó testnevelés
60. Kelemen Tünde német nyelv, magyar nyelv és irodalom
61. Képes Vera angol nyelv
62. Király Viktória ének-zene, német nyelv
63. Kormos Nóra matematika
64. Kósa Kinga olasz nyelv
65. Koszta Ágnes Bernadett magyar nyelv és irodalom
66. Kurta Fruzsina angol nyelv
67. Lábas Eleonóra kollégiumi nevelőtanár
68. Légrády-Fodor Gerda spanyol nyelv
69. Macsinka Gábor matematika, digitális kultúra
70. Maizer Ágnes angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
71. Máté Ildikó angol nyelv
72. Molnár Andrea magyar nyelv és irodalom
73. Molnár Ferenc magyar nyelv és irodalom-történelem
74. Molnárné Kovács Ilona angol nyelv
75. Murányi Dénes kollégiumi nevelőtanár
76. Murányi Melinda angol nyelv
77. Nagy Andrea Zsuzsanna angol nyelv
78. Nagy Éva biológia, angol nyelv
79. Nagy Ilona Kollégiumvezető, AJTP programgazda, történelem
80. Nagy Orsolya német nyelv
81. Nagy Tünde angol nyelv
82. Nagy Zoltán ének-zene
83. Nemcsik János digitális kultúra, informatika, adatbázis kezelés
84. Palmer, Matthew angol nyelv, anyanyelvi lektor, célnyelvi civilizáció
85. Petrásné Szűcs Eleonóra Természettudományi szakmacsoport vezető, matematika
86. Punyiné Dr. Nemes Rita magyar nyelv és irodalom - történelem
87. Rakvács Anikó angol nyelv
88. Roche, Gabrielle francia nyelvi lektor
89. Rózsa Beáta francia nyelv
90. Ruskó Roberta kollégiumi nevelőtanár
91. Sári László kollégiumi nevelőtanár, földrajz, természettudomány
92. Sebestyén Csilla matematika-fizika
93. Simkóné Kis Ágnes Humán szakmacsoport vezető, történelem
94. Sipeki Csilla német nyelv
95. Soós Noémi biológia
96. Szabó Beáta digitális kultúra, informatika
97. Szabó Julianna magyar nyelv és irodalom - történelem
98. Szakaliné Haraszti Éva matematika-fizika
99. Szlezák Zsófia matematika-fizika
100. Szurofka Noémi angol nyelv
101. Szücsi Tímea vizuális kultúra, német nyelv
102. Temesvári János biológia-földrajz, természettudomány
103. Tömösközi Péter informatika, digitális kultúra, asztali alkalmazások fejlesztése
104. Troll Ede Mátyás informatika, programozás
105. Varga Szilvia Anna biológia-földrajz
106. Vasné Harza Irén biológia-kémia
107. Vasné Varga Zita könyvtáros
108. Verébné Sós Györgyi matematika-kémia
109. Veres Tibor matematika-fizika
110. Vizi Izabella Közgazdasági-informatikai szakmacsoport vezető, gazdasági ismeretek, számviteli alapismeretek, adózás, gazdasági és jogi alapismeretek
111. Zentai Péter digitális kultúra, programozás, digitális kultúra angol célnyelven

» tovább


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign