Oct
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Október 23. ünnepi megemlékezés
Szintemelő informatika érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk”
Oct
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
Ifjú Geográfus díjat kapott Lövei Tímea
Az OKTV versenyeken legeredményesebben szereplő tanulóknak 2012. június 1-én, Budapesten megtartott OKTV díjkiosztó ünnepségen adták át az elismerő okleveleket. Lövei Tímea 12. E osztályos tanuló földrajzból országos második helyezést ért el. Az első három helyezett egyikeként az oklevélen kívül a Magyar Földrajzi Társaság által adományozott " Ifjú Geográfus" díjat is átvehette, amihez még egy éves tagság is járt.

Lövei Tímea az OKTV mellett más földrajzi tanulmányi versenyen is sikeresen szerepelt. Már 7 éve rendszeres áprilisi program számára egy Miskolci utazás, amelynek hátterében az áll, hogy már hatodikos kora óta minden évben résztvevője a Less Nándor Országos Földrajzverseny döntőjének. A tapasztalata ellenére továbbra is nagy kihívást jelent a versenyre való felkészülés, mert a feladatok nagyon szerteágazó tárgyi tudást igényelnek és évről-évre nehezednek. Maga a döntő első nap egy írásbeli tesztfeladatból, második nap pedig egy szóbeli prezentációból és hozzá kapcsolódók ábra-, illetve képelemzésből áll. A sok felkészülés meghozta eredményét és kategóriájában idén is győztes lett Timi. Ez azért különösen fontos számára, mivel a verseny történetében egyedülálló módon mindhárom kategóriában elhozhatta az első helyezettnek járó emlékplakettet.

Ugyancsak első helyezett lett Timi a Kőrösi Csoma Sándor Nemzetközi Földrajzversenyen és második lett a Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen.

Szeretettel gratulálunk Timinek és felkészítő tanárának, Dr. Löveiné Hadnagy Katalin tanárnőnek!