Tantestület
Tanév rendje
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Gombavató rendezvény
Karácsonyi ünnepség
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Földrajzversenyek sikerei
A Földgömb IV. Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny döntőjét március 23-24én rendezték Bonyhádon, a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. „Ésszel járom be a Földet!" - A Földgömb az Expedíciós Kutatásért Alapítvány és A Földgömb magazin Vámbéry Ármin szavaival – s egyben saját mottójával – immár negyedszer hirdette meg ezt az országos vetélkedőt középiskolás diákok számára. A verseny kiemelt témaköre idén bolygónk vizei volt. A versenyre 115 csapat nevezett, közülük a legjobb 16 csapat jutott a kétnapos középdöntő-döntőbe. Iskolánk kétfős csapata, Lövei Tímea és Dudás Bálint 12. E osztályos tanulók, a rangos versenyen IV. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Dr. Löveiné Hadnagy Katalin.

Lövei Tímea a Kőrösi Csoma Sándor versenyen folytatta elismerésre méltó sikersorozatát földrajzból. A szekszárdi Garay János Gimnázium által meghirdetett tanulmányi verseny célja, hogy a magyarországi és a határon túli magyar diákok jobban megismerjék tágabb szülőföldünket, közös otthonunkat, a Kárpát-medence, illetve Európa földrajzi, történelmi, kultúrtörténeti értékeit. A verseny témája Franciaország volt. Tímea megnyerte a versenyt, és értékes külföldi utazást nyert. Felkészítő tanára Dr. Löveiné Hadnagy Katalin. Szeretettel gratulálunk!