Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Földrajzversenyek sikerei
A Földgömb IV. Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny döntőjét március 23-24én rendezték Bonyhádon, a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban. „Ésszel járom be a Földet!" - A Földgömb az Expedíciós Kutatásért Alapítvány és A Földgömb magazin Vámbéry Ármin szavaival – s egyben saját mottójával – immár negyedszer hirdette meg ezt az országos vetélkedőt középiskolás diákok számára. A verseny kiemelt témaköre idén bolygónk vizei volt. A versenyre 115 csapat nevezett, közülük a legjobb 16 csapat jutott a kétnapos középdöntő-döntőbe. Iskolánk kétfős csapata, Lövei Tímea és Dudás Bálint 12. E osztályos tanulók, a rangos versenyen IV. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Dr. Löveiné Hadnagy Katalin.

Lövei Tímea a Kőrösi Csoma Sándor versenyen folytatta elismerésre méltó sikersorozatát földrajzból. A szekszárdi Garay János Gimnázium által meghirdetett tanulmányi verseny célja, hogy a magyarországi és a határon túli magyar diákok jobban megismerjék tágabb szülőföldünket, közös otthonunkat, a Kárpát-medence, illetve Európa földrajzi, történelmi, kultúrtörténeti értékeit. A verseny témája Franciaország volt. Tímea megnyerte a versenyt, és értékes külföldi utazást nyert. Felkészítő tanára Dr. Löveiné Hadnagy Katalin. Szeretettel gratulálunk!