Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Kisgimnazisták sikerei

A 8. K osztályból három csapatunk is sikeresen szerepelt a Play and Win országos angol nyelvi levelező versenyen. Csikós Nóra tanárnő tanítványainak három fordulón keresztül kellett projektmunkákat készíteniük és feladatlapokat kitölteniük. A verseny már ötödik éve kerül megrendezésre. Évente több mint 5000 diák versenyzik, több kategóriában. Csapataink a Teens kategóriában versenyeztek, amelyben 90 csapat mérte össze tudását. A diákok 3 fordulóban, különböző témakörökben mérik össze tudásukat a nyelvi szintjüknek megfelelő nehézségű feladatlapokon. A verseny különlegessége az, hogy a diákok az angol nyelv gyakorlása mellett általános műveltségben és az internet használatában is gyarapíthatják tudásukat.

Teens kategóriában:
1. helyezett csapat: a Gyönki Bendegúz és Irimiás Bence alkotta csapat megnyerte a verseny levelezős fordulóját, így lehetőséget kaptak a szóbeli fordulón való szereplésre, ahol a fődíj egy egyhetes angol tábor lesz.

10. helyezést ért el a Dér Dominik, Holló Dániel, Seres Gergő alkotta csapat

35. helyezést ért el a Husvéti Krisztina, Pelowska Magdalena, Petz Barnabás alkotta csapat.

Az első helyezettek indulhatnak a szóbeli fordulón (március eleje), itt már egyéniben, egy egyhetes angol táborért. A nyertesek értékes nyelvkönyveket, szótárakat kapnak ajándékba. A fődíj egy egyhetes nyelvi tábor.
Szeretettel gratulálunk a kisgimiseknek és felkészítő tanáruknak, Csikós Nóra tanárnőnek, és sikeres felkészülést kívánunk a szóbelihez!