Tantestület
Tanév rendje
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Gombavató rendezvény
Karácsonyi ünnepség
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Kisgimnazisták sikerei

A 8. K osztályból három csapatunk is sikeresen szerepelt a Play and Win országos angol nyelvi levelező versenyen. Csikós Nóra tanárnő tanítványainak három fordulón keresztül kellett projektmunkákat készíteniük és feladatlapokat kitölteniük. A verseny már ötödik éve kerül megrendezésre. Évente több mint 5000 diák versenyzik, több kategóriában. Csapataink a Teens kategóriában versenyeztek, amelyben 90 csapat mérte össze tudását. A diákok 3 fordulóban, különböző témakörökben mérik össze tudásukat a nyelvi szintjüknek megfelelő nehézségű feladatlapokon. A verseny különlegessége az, hogy a diákok az angol nyelv gyakorlása mellett általános műveltségben és az internet használatában is gyarapíthatják tudásukat.

Teens kategóriában:
1. helyezett csapat: a Gyönki Bendegúz és Irimiás Bence alkotta csapat megnyerte a verseny levelezős fordulóját, így lehetőséget kaptak a szóbeli fordulón való szereplésre, ahol a fődíj egy egyhetes angol tábor lesz.

10. helyezést ért el a Dér Dominik, Holló Dániel, Seres Gergő alkotta csapat

35. helyezést ért el a Husvéti Krisztina, Pelowska Magdalena, Petz Barnabás alkotta csapat.

Az első helyezettek indulhatnak a szóbeli fordulón (március eleje), itt már egyéniben, egy egyhetes angol táborért. A nyertesek értékes nyelvkönyveket, szótárakat kapnak ajándékba. A fődíj egy egyhetes nyelvi tábor.
Szeretettel gratulálunk a kisgimiseknek és felkészítő tanáruknak, Csikós Nóra tanárnőnek, és sikeres felkészülést kívánunk a szóbelihez!