Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁK;
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Felvételi
AJTP felvételi információk
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
May
27
Olasz nyelv érettségi (8:00)
 
May
23
Francia nyelv érettségi (8:00)
 
May
22
Fizika érettségi (8:00)
 
May
22
Vizuális kultúra érettségi (14:00)
 
May
21
Emelt szintű digitális kultúra érettségi (8:00)
 
May
20
Pünkösd hétfő, tanítási szünet
 
Kollégiumi versenyeredmények
Kollégiumi versenyeredmények

2011/12-es tanév szeptember – december

EGED-FUTÁS
Fiúk: 1. helyezés csapatban (Papp Alex, Pilinyi László, Simon Máté)
Lányok:
-    2. helyezés csapatban (Szűcs Martina, Tősi Julianna, Váradi Vivien)
-    1. helyezés egyéniben (Tősi Julianna)

TÚRAVERSENY
Fiúk: 1. helyezés csapatban (Farkas Márk, Kiss István, Kovács Bence, Krummanck Márk, Mikitovics Márk)

REVERSI-VERSENY
Fiúk:
-    1. helyezés csapatban (Sipos Adrián, Nyírő Szabolcs, Geiszlinger László)
-    1. helyezés egyéniben (Sipos Adrián)
-    2. helyezés egyéniben (Nyírő Szabolcs)
-    3. helyezés egyéniben (Geiszlinger László)
Lányok: 3. helyezés csapatban (Gyurics Arabella, Sziráki Szabina, Tóth Miranda)

TEREMFOCI
Fiúk: 1. helyezés csapatban (Barabás Patrik, Bartók Dániel, Demjén Gábor, Fodor Martin, Kiss István, Lakatos Erik, Molnár Szilárd, Nováki Győző, Simon Máté, Tóth László, Verebélyi Máté)
Lányok: 1. helyezés csapatban (Domoszlai Georgina, Farkas Natália, Gyurics Arabella, Horváth Adrienn, Neviczky Brigitta, Pádár Blanka, Vértesi Krisztina, Virág Orsolya)

SAKKVERSENY
Fiúk:
-    1. helyezés csapatban (Verebélyi Máté, Ipacs Patrik, Kovács Dávid)
-    2. helyezés egyéniben (Verebélyi Máté)
Lányok:
-    2. helyezés csapatban (Berki Charlotte, Gyurics Arabella, Molnár Lili)
-    2. helyezés egyéniben (Molnár Lili)


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign