Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Sep
6
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
5
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
3
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
2
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Sep
1
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
27
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Kollégiumi versenyeredmények
Kollégiumi versenyeredmények

2011/12-es tanév szeptember – december

EGED-FUTÁS
Fiúk: 1. helyezés csapatban (Papp Alex, Pilinyi László, Simon Máté)
Lányok:
-    2. helyezés csapatban (Szűcs Martina, Tősi Julianna, Váradi Vivien)
-    1. helyezés egyéniben (Tősi Julianna)

TÚRAVERSENY
Fiúk: 1. helyezés csapatban (Farkas Márk, Kiss István, Kovács Bence, Krummanck Márk, Mikitovics Márk)

REVERSI-VERSENY
Fiúk:
-    1. helyezés csapatban (Sipos Adrián, Nyírő Szabolcs, Geiszlinger László)
-    1. helyezés egyéniben (Sipos Adrián)
-    2. helyezés egyéniben (Nyírő Szabolcs)
-    3. helyezés egyéniben (Geiszlinger László)
Lányok: 3. helyezés csapatban (Gyurics Arabella, Sziráki Szabina, Tóth Miranda)

TEREMFOCI
Fiúk: 1. helyezés csapatban (Barabás Patrik, Bartók Dániel, Demjén Gábor, Fodor Martin, Kiss István, Lakatos Erik, Molnár Szilárd, Nováki Győző, Simon Máté, Tóth László, Verebélyi Máté)
Lányok: 1. helyezés csapatban (Domoszlai Georgina, Farkas Natália, Gyurics Arabella, Horváth Adrienn, Neviczky Brigitta, Pádár Blanka, Vértesi Krisztina, Virág Orsolya)

SAKKVERSENY
Fiúk:
-    1. helyezés csapatban (Verebélyi Máté, Ipacs Patrik, Kovács Dávid)
-    2. helyezés egyéniben (Verebélyi Máté)
Lányok:
-    2. helyezés csapatban (Berki Charlotte, Gyurics Arabella, Molnár Lili)
-    2. helyezés egyéniben (Molnár Lili)


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign