Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Bemutatkozás

Szakmacsoportunk 2002-ben alakult, melynek feladata a művészeti oktatással, a sportokkal és a szabadidő szervezésével kapcsolatos tevékenységek összehangolása, az új kihívásoknak megfelelően történő megoldása.

Feladataink közé tartozik az iskolában folyó kulturális élet élénkítése, irányítása, az ünnepségek, kulturális rendezvények magas színvonalon történő megszervezése.
Munkánkkal egyfajta szellemiséget szeretnénk közvetíteni, melybe a művészetek terén is tehetséges tanulóinkat minél nagyobb számban kívánjuk bevonni.
A különböző művészeti csoportok, a zenei és képzőművészeti szakkörök munkájába valamennyi tanulónk bekapcsolódhat, s az erre elhivatottak nagyobb nyilvánosság előtt is bizonyíthatják tehetségüket, rátermettségüket, akár iskolai keretek között, akár nagyobb nyilvánosság előtt.

A szabadidő értelmes és hasznos eltöltése érdekében, színház-, koncert- és kiállítás- látogatásokat szervezünk, melynek eredményeként   az   utóbbi   években   jónéhány   emlékezetes élménnyel gazdagodhattak a résztvevők.
Közvetlen feladatunk az iskolai testnevelés, a sportkörök, a természetjáró szakosztály működtetése, a tömegsport lehetőségeinek kihasználása, tágabb értelemben az egészséges életvitel és egészséges életmód népszerűsítése.

A diákönkormányzati munka, az iskolai demokrácia működésének kérdései, az ifjúsági érdekvédelem egyaránt része tevékenységünknek.
A könyvtár szakmai irányítása, állományának gyarapítása, működésének beillesztése az iskola szellemi vérkeringésébe, szép szakmai célt jelent. Jelenleg az iskolai könyvtár állománya eléri a 12000 kötetet, s a legjelentősebb napilapok, színvonalas folyóiratok is gazdagítják, lehetővé téve az igényes tájékozódást, művelődést.