Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Jan
28
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
27
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyam osztályainak
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyam osztályainak
Jan
27
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Jan
26
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
26
Félévi szülői értekezlet a 7-8. és a végzős évfolyamon
Félévi szülői értekezlet a 7-8. és a végzős évfolyamon
Jan
22
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja
Jan
21
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Jan
20
A 2022/2023. tanév első félévének utolsó tanítási napja
A 2022/2023. tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
20
AJTP felvételi (pszichológia teszt, beszélgetés)
AJTP felvételi (pszichológia teszt, beszélgetés)
Jan
17
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 13:30-14:30
 Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 13:30-14:30
Jan
14
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
13
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Jan
12
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Jan
11
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére
Neumannos ifjak márciusi sikerei- a Humán Szakmacsoport versenyeredményei
„Humán Szakmacsoport versenyeredményei”

A magyar nyelv- és irodalom és történelem tantárgyak tanulmányi versenyeinek megyei és országos döntőinek megrendezésére 2011. február és március hónapban került sor. A humán tárgyakat kedvelő tanítványaink szép eredményekkel dicsekedhetnek.
1.    Implom országos helyesírási verseny döntőjében
Morvai Nóra     10. F        10. helyezett
Felkészítő tanár: Havasné Szikora Katalin

2.    Implom országos helyesírási verseny megyei fordulójában
Tóth Zsanett     9. B        6. helyezett
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit
 
3.    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 7. osztály Területi forduló
Kormos Henriett    84 %-os eredménnyel        4. hely
Felkészítő tanár. Dr. Hekeliné Balázs Andrea

4.    Országos történelem tantárgyi verseny 7-8. évfolyam megyei forduló
Rapcsák Dalma         7. K    5. hely
Gyönki Bendegúz       7. K    19. hely
Felkészítő tanár: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

5.    Savaria országos történelmi tanulmányi verseny megyei fordulójában
Bán Kitti               10. B        5. helyezett
Barabás Patrik   11.C        6. helyezett
Felkészítő tanár: Szabó Julianna

6.    Az első világháború és előzményei megyei levelezős történelmi vetélkedő 7. hely
Felkészítő tanár: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

7.    „Polgár az Európai Demokráciában” Országos Döntő 5. hely
Dorkó Fanni        11.G
Nagy Zsófia        11.G
Sum Vanessa        11.G
Skoda Melinda        11.G
Felkészítő tanár: Simkóné Kis Ágnes
8.    „Örökségünk ’48”
Országos 3. hely  
Mező Réka, Nagy Noémi, Rózsa Dorina 12. H
Felkészítő tanár: Simkóné Kis Ágnes

Országos 6. hely 
Gál Barbara, Morvai Nóra, Szvirák Dávid 10. F
Felkészítő tanár: Horváth Ibolya

9.    Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulójában
Ács Norbert             11. B        7. helyezett
Hüvelyes Zoltán     11. H        8. helyezett
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit

10.    Magyar Irodalom OKTV II. fordulóba jutott
Varga Boglárka        12. H
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit

11.    Utassy József megyei versmondó verseny
Hüvelyes Zoltán     11. H        11. helyezett
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit





Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign