Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Feb
29
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály) A beosztást a honlapon tesszük közzé február 24-én.
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály)
A beosztást a honlapon tesszük közzé február 24-én.
Feb
29
Végzős bál
Végzős bál
Feb
25
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Feb
21
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Feb
19
A középfokú iskolákba történő jelentkezés határideje
A középfokú iskolákba történő jelentkezés határideje
Feb
17
2020. május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje
2020. május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje 
Feb
13
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Feb
12
Síszünet
Síszünet. február 12-14.
Feb
10
Biológia OKTV II. forduló
Biológia OKTV II. forduló
Neumannos ifjak márciusi sikerei- a Humán Szakmacsoport versenyeredményei
„Humán Szakmacsoport versenyeredményei”

A magyar nyelv- és irodalom és történelem tantárgyak tanulmányi versenyeinek megyei és országos döntőinek megrendezésére 2011. február és március hónapban került sor. A humán tárgyakat kedvelő tanítványaink szép eredményekkel dicsekedhetnek.
1.    Implom országos helyesírási verseny döntőjében
Morvai Nóra     10. F        10. helyezett
Felkészítő tanár: Havasné Szikora Katalin

2.    Implom országos helyesírási verseny megyei fordulójában
Tóth Zsanett     9. B        6. helyezett
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit
 
3.    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 7. osztály Területi forduló
Kormos Henriett    84 %-os eredménnyel        4. hely
Felkészítő tanár. Dr. Hekeliné Balázs Andrea

4.    Országos történelem tantárgyi verseny 7-8. évfolyam megyei forduló
Rapcsák Dalma         7. K    5. hely
Gyönki Bendegúz       7. K    19. hely
Felkészítő tanár: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

5.    Savaria országos történelmi tanulmányi verseny megyei fordulójában
Bán Kitti               10. B        5. helyezett
Barabás Patrik   11.C        6. helyezett
Felkészítő tanár: Szabó Julianna

6.    Az első világháború és előzményei megyei levelezős történelmi vetélkedő 7. hely
Felkészítő tanár: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

7.    „Polgár az Európai Demokráciában” Országos Döntő 5. hely
Dorkó Fanni        11.G
Nagy Zsófia        11.G
Sum Vanessa        11.G
Skoda Melinda        11.G
Felkészítő tanár: Simkóné Kis Ágnes
8.    „Örökségünk ’48”
Országos 3. hely  
Mező Réka, Nagy Noémi, Rózsa Dorina 12. H
Felkészítő tanár: Simkóné Kis Ágnes

Országos 6. hely 
Gál Barbara, Morvai Nóra, Szvirák Dávid 10. F
Felkészítő tanár: Horváth Ibolya

9.    Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulójában
Ács Norbert             11. B        7. helyezett
Hüvelyes Zoltán     11. H        8. helyezett
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit

10.    Magyar Irodalom OKTV II. fordulóba jutott
Varga Boglárka        12. H
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit

11.    Utassy József megyei versmondó verseny
Hüvelyes Zoltán     11. H        11. helyezett
Felkészítő tanár: Hadnagyné Kovács Judit





Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign