Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Jan
28
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
27
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyam osztályainak
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyam osztályainak
Jan
27
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Jan
26
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
26
Félévi szülői értekezlet a 7-8. és a végzős évfolyamon
Félévi szülői értekezlet a 7-8. és a végzős évfolyamon
Jan
22
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja
Jan
21
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Jan
20
A 2022/2023. tanév első félévének utolsó tanítási napja
A 2022/2023. tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
20
AJTP felvételi (pszichológia teszt, beszélgetés)
AJTP felvételi (pszichológia teszt, beszélgetés)
Jan
17
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 13:30-14:30
 Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 13:30-14:30
Jan
14
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
13
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Jan
12
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Jan
11
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére
Természettudományos tantárgyak versenyei
TERMÉSZETTUDOMÁNYOS TANTÁRGYAK VERSENYEINEK SIKEREI

MATEMATIKA:
Az OKTV döntőjébe jutott:     
CSORBA DÁVID 12. I
felkészítő tanára: Horváth Zita
BOROS DOROTTYA 13. E
felkészítő tanára: Szakaliné Haraszti Éva

A Varga Tamás Matematikaversenyen megyei 3. helyezett:
RAPCSÁK DALMA 7. K (tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna)

Gordiusz matematikaversenyen megyei
1.    TÓTH LÁSZLÓ 9. A
felkészítő tanára: Kovács Beáta
1.    TILK BENCE 11. D       országos döntőbe jutott
felkészítő tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna, Rakamazi Richárd
1.    CSORBA DÁVID 12. I    országos döntőbe jutott
felkészítő tanára: Horváth Zita

Zrínyi Ilona matematikaversenyen megyei 3. helyezést ért el
GYÖNKI BENDEGÚZ  7. K
felkészítő tanára: Horváth Zita

FIZIKA:
A Mátrai Tibor megyei fizikaversenyen:
1.    SZOBONYA ATTILA 11. B (tanára: Fátrai Éva)
4.    NAGY-KOVÁCS DÁVID 10. D
        BÖLKÉNY PÉTER 12. B
        ELEK CSABA 12. B
5.    GERGELY ANDRÁS 10. D
6.    CSORBA DÁVID 12. I
felkészítő tanáruk: Veres Tibor

Jedlik Ányos fizikaverseny megyei döntőjében
3.    díjas TILK BENCE 11. D    országos döntőbe jutott
8.    díjas     LABODA KRISTÓF  10. B
                     HORVÁTH DÁNIEL 11. C
                     KELLER JOHANNA     11. B
felkészítő tanáraik: Seres Tiborné, Fátrai Éva

KÉMIA:
A Curie Kémia Emlékversenyen a regionális fordulóban
5. SZABÓ PATRIK 12. C
6. IMREH KINGA 12. C
10. BURKUS BEATRIX 12. C
felkészítő tanáruk: Sumi Ildikó   

Irinyi János Kémiaversenyen megyei döntőben
1.    TILK BENCE 11. D    országos döntőbe jutott
felkészítő tanára: Fátrai Éva
2.    KOVÁCS ESZTER 11. E
felkészítő tanára: Verébné Sós Györgyi
3.    KOVÁCS GERGŐ 9. A
felkészítő tanára: Fátrai Éva, Verébné Sós Györgyi

FÖLDRAJZ:   
Földgömb III. Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen országos hatodik helyezést értek el
LÖVEI TÍMEA 11. E
NÁZON DÓRA 11. J
felkészítő tanáruk: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

Országos Angol Nyelvű Földrajzi Versenyen országos 1. helyezést ért el, ezzel a Nemzetközi Diákolimpiai csapat tagja is lett
LÖVEI TÍMEA 11. E
felkészítő tanárai: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin, Csikós Nóra

Varázstorony versenyen megyei 10. helyezést ért el a 7. K csapata
GODÓ NORBERT
KISS TÍMEA
PAP IMRE
felkészítő tanáruk: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

BIOLÓGIA:
A Kitaibel Pál Biológiaversenyen, a II. fordulóban
1. VÁRADI VIVIEN 10. E   bejutott az országos döntőbe
2. ESZENYI DÓRA 10. E
3. SZUHAI FANNI 9. C   
3. VINCZE ÁGNES 10. B
3. BODNÁR KITTI 10. E
4. JÓZSA FANNI 10. E
5. KIFUSZ DÓRA 10. E

felkészítő  tanáruk: Temesvári János

Sajó Károly Környezetvédelmi versenyen az országos döntőbe jutott a 7. K csapata
BERECZ KLAUDIA
KISS TÍMEA
SZIRÁKI SZABINA
felkészítő tanáruk: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin, Varga Szilvia

:-)  SZERETETTEL GRATULÁLUNK :-)




Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign