Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Oct
28
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Oct
23
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Oct
22
Október 23. ünnepi megemlékezés
Október 23. ünnepi megemlékezés
Oct
22
Szintemelő informatika érettségi
Szintemelő informatika érettségi
Oct
17
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Oct
17
Szintemelő angol nyelv érettségi
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
16
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk” 
Oct
15
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
14
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
Oct
11
Fogadódélután (15:00 - 17:00)
Fogadódélután (15:00 - 17:00)
Természettudományos tantárgyak versenyei
TERMÉSZETTUDOMÁNYOS TANTÁRGYAK VERSENYEINEK SIKEREI

MATEMATIKA:
Az OKTV döntőjébe jutott:     
CSORBA DÁVID 12. I
felkészítő tanára: Horváth Zita
BOROS DOROTTYA 13. E
felkészítő tanára: Szakaliné Haraszti Éva

A Varga Tamás Matematikaversenyen megyei 3. helyezett:
RAPCSÁK DALMA 7. K (tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna)

Gordiusz matematikaversenyen megyei
1.    TÓTH LÁSZLÓ 9. A
felkészítő tanára: Kovács Beáta
1.    TILK BENCE 11. D       országos döntőbe jutott
felkészítő tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna, Rakamazi Richárd
1.    CSORBA DÁVID 12. I    országos döntőbe jutott
felkészítő tanára: Horváth Zita

Zrínyi Ilona matematikaversenyen megyei 3. helyezést ért el
GYÖNKI BENDEGÚZ  7. K
felkészítő tanára: Horváth Zita

FIZIKA:
A Mátrai Tibor megyei fizikaversenyen:
1.    SZOBONYA ATTILA 11. B (tanára: Fátrai Éva)
4.    NAGY-KOVÁCS DÁVID 10. D
        BÖLKÉNY PÉTER 12. B
        ELEK CSABA 12. B
5.    GERGELY ANDRÁS 10. D
6.    CSORBA DÁVID 12. I
felkészítő tanáruk: Veres Tibor

Jedlik Ányos fizikaverseny megyei döntőjében
3.    díjas TILK BENCE 11. D    országos döntőbe jutott
8.    díjas     LABODA KRISTÓF  10. B
                     HORVÁTH DÁNIEL 11. C
                     KELLER JOHANNA     11. B
felkészítő tanáraik: Seres Tiborné, Fátrai Éva

KÉMIA:
A Curie Kémia Emlékversenyen a regionális fordulóban
5. SZABÓ PATRIK 12. C
6. IMREH KINGA 12. C
10. BURKUS BEATRIX 12. C
felkészítő tanáruk: Sumi Ildikó   

Irinyi János Kémiaversenyen megyei döntőben
1.    TILK BENCE 11. D    országos döntőbe jutott
felkészítő tanára: Fátrai Éva
2.    KOVÁCS ESZTER 11. E
felkészítő tanára: Verébné Sós Györgyi
3.    KOVÁCS GERGŐ 9. A
felkészítő tanára: Fátrai Éva, Verébné Sós Györgyi

FÖLDRAJZ:   
Földgömb III. Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen országos hatodik helyezést értek el
LÖVEI TÍMEA 11. E
NÁZON DÓRA 11. J
felkészítő tanáruk: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

Országos Angol Nyelvű Földrajzi Versenyen országos 1. helyezést ért el, ezzel a Nemzetközi Diákolimpiai csapat tagja is lett
LÖVEI TÍMEA 11. E
felkészítő tanárai: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin, Csikós Nóra

Varázstorony versenyen megyei 10. helyezést ért el a 7. K csapata
GODÓ NORBERT
KISS TÍMEA
PAP IMRE
felkészítő tanáruk: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

BIOLÓGIA:
A Kitaibel Pál Biológiaversenyen, a II. fordulóban
1. VÁRADI VIVIEN 10. E   bejutott az országos döntőbe
2. ESZENYI DÓRA 10. E
3. SZUHAI FANNI 9. C   
3. VINCZE ÁGNES 10. B
3. BODNÁR KITTI 10. E
4. JÓZSA FANNI 10. E
5. KIFUSZ DÓRA 10. E

felkészítő  tanáruk: Temesvári János

Sajó Károly Környezetvédelmi versenyen az országos döntőbe jutott a 7. K csapata
BERECZ KLAUDIA
KISS TÍMEA
SZIRÁKI SZABINA
felkészítő tanáruk: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin, Varga Szilvia

:-)  SZERETETTEL GRATULÁLUNK :-)




Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign