Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Országos döntők – Országos eredmények
Sportos és eredményes heteken vannak túl az egri Neumann János Középiskola és Kollégium diákjai.
A sort még januárban a floorballos lányok kezdték, akik 2011. január 15.-én  Törökbálinton – mindjárt két korcsoportban is országos döntősök voltak. A lányok – mert hát róluk van szó, előbb délelőtt az V. korcsoportban szereztek országos bajnoki címet úgy, hogy magabiztosan utasították maguk mögé a mezőnyt. A csoportmérkőzések eredményei: Neumann – Kecskemét 8:0;  Neumann – Dunaújváros 9:0;  Neumann – Komárom 5:0; A helyosztók eredménye: Neumann – Szilágyi 5:1.  A döntőben: Neumann – Paks 4:0; Úgy nyertek tehát országos bajnoki címet , hogy 31 ütött gól mellé mindössze 1 gólt kaptak!
Délután a VI. korcsoportos mérkőzéseken Neumann – Dunaújváros 6:0; Neumann – Paks 5:1;  Neumann – Szolnok 7:0; A keresztjátékban Neumann – Tata 5:0; A döntőben viszont megszakadt a remek sorozat, hiszen a Szolnok visszavágott a csoportmeccsek 7:0-ért, és szoros mérkőzésen 2:1-re nyertek,Maradt tehát a 2. hely a Leitner Tamás edző  és Herczeg Béla testnevelő  által irányított  Dudás Eszter,  Leitner Nóra,  Kürthy Kitti Dalma, Krecz Veronika összeállítású Neumannos csapatnak.

Csapatnévsor:  Dudás Eszter, Leitner Nóra, Kürthy Kitti Dalma, Krecz Veronika

Február 18. és 20. között  a röplabdásokon volt a sor. Az iskola lány és fiú csapattal is képviselte magát a  Szegeden megrendezett országos döntőben.
 A fiúk a lehető  legnehezebb sorsolást kapták, hiszen összekerültek a tavalyi első Dunaújváros és második helyezett Kaposvárral, valamint az ezévi sorozat döntőjéig jutó Kecskeméttel. Eredmények: Dunaújváros-Neumann 3:0,  Kaposvár – Neumann – 3:1, Kecskemét – Neumann 3:1;  Az országos döntő számukra mégis  kellemes élménnyel zárult,  hiszen a Vincze Tamás edző és Herczeg Béla testnevelő által irányított csapatnak 2:1-re sikerült nyerni a Debrecen ellen, megszerezve így az országos 7. helyezést.

Állósor balról:  Hetényi Gergely, Trizna Bence, Csontos László, Dén Zoltán, Bartha Zoltán
Térdelnek:  Kovács Ábrahám, Kökény Ákos, Kovács Domicián,  Angyal Endre

A lányoknál 6 kiemelkedő csapat szerepelt a 8-as döntőben. A Békéscsaba ellen 3:0-ra elvesztett mérkőzés után 3:1-re győztek a kaposvári  Táncsics ellen. Következett a ki – ki mérkőzés a másik kaposvári csapat, a Munkácsy ellen. A bravúr elmaradt, így az 5-6. helyért játszhattak a Vajda Tiborné edző és Herczeg Béla testnevelő által irányított lányok, akik végül a Jászberényt 3:1-re legyőzve lettek az ország 5. legjobb diákcsapata.

Álló sor: Tóth Renáta, Izsák Anna, Imreh Kinga, Petrás Dalma, Róth Imola
Térdelnek: Bujdos Fanni, Molnár Julianna, Spitzmüller Petra