Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Tanulói élménybeszámoló a 2010. évi nyári Neumann Matematika Alkotótáborról
Kedves diáktársaink sok szeretettel számolunk be a matektáborban eltöltött néhány napunkról.
Az első nap már izgatottan vártuk az osztálytársakkal való találkozást. Mindenki a 6-os terem előtt gyülekezett, és már akkor elkezdtük az ismerkedést. Hamar feloldódott mindenki, úgy nevetgéltünk, viccelődtünk, akárcsak a régi jó barátok. Minden délelőtt játékos matematika feladatokat oldottunk meg, délutánonként tanáraink által szervezett kirándulásokon vettünk részt. A matematika feladatok között voltak fejtörők, érdekes szöveges feladatok, logikai feladatok. Megtudtuk, mik is a pentominók, űrhajót építettünk testekből, híres magyar tudósok életével ismerkedtünk. A tábor végén prezentációkat készítettünk és egy akadályversenyen is megmutattuk, mennyit tanultunk.

Voltunk az Érsekkertben, ahol már jól megismertük egymást és felszabadultan átadtuk magunkat a játék hevének. Ellátogattunk a Főiskola Varázstornyába, a Csillagvizsgálóba is, ahol egyetemista diákok ismertették velünk a fizika és elektronika érdekességeit. Pl.: a Bermuda – háromszög titkát. Egy izgalmas kalandfilmet tekinthettünk meg az Agria Park Mozijában: a Perzsia hercegét. Felsőtárkányba utazva a szabadban mindenki önmagát adta és azzal foglalhatta el magát, ami legszimpatikusabb volt számára. Ki társasjátékozott, ki beszélgetett, ki pedig a patakban fürdött, és sárral pingálta ki magát. Felsőtárkányban a tanösvényen is tettünk egy maradandó élményt nyújtó sétát.
Az érdekes programok során egyre erősebb barátságok kötődtek leendő osztálytársainkkal. Minden kirándulást nagyon élveztünk, de a hét fénypontja a strandolás volt. A vízben labdáztunk, egymás nyakából szaltókat ugrottunk. Többen szülői engedéllyel tovább is maradtak, mint az osztály többi tagja.
          A matektábor hetén nem csak a tanulás terén, hanem új barátokkal és sok élménnyel is gazdagodtunk.

Kopasz Éva 7. K