Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Szép siker a KöMal országos matematikai feladatmegoldó versenyen
,,10-e van, este 6 óra. Az egyetlen hang az aulában a tollam sercegése. Bele kell húzni, 7 órakor zár a posta, és még van pár sor. 7 óra előtt pár perccel csattan a pecsét a borítékon, nem sokkal később telefont ragadok, majd érkezik az üzenet Rakamazi Richárd tanár úr telefonjára: Elment! Mindent leírtam! Mindkettőnknek nagy kő esett le a szívéről.’’ Ezen kedves sorokat Repka Dániel, iskolánk tavaly végzett tanulója írta az évkönyvbe és számomra azért jelent különösen sokat, mert általa újra felidézhettem magam 12. osztályos tanulóként, ifjú KöMal feladatmegoldóként. Dani több éven át tartó munkájának tavaly meglett az eredménye. A C pontversenyben országos első helyezést ért el, ami azért különösen kiváló teljesítmény, mert az ország valamennyi középiskolája egy kategóriában versenyez, így elég népes és erős mezőnyt kellett maga mögé utasítania. Hogy mi is ez a KöMal?  Több mint száz évvel ezelőtt egy győri főreáliskolai tanár, Arany Dániel úgy döntött, hogy egy középiskolásoknak szóló matematikai újságot alapít. Célját így fogalmazta meg: "tartalomban gazdag példatárat adni tanárok és tanulók kezébe." A lap első példánya 1894. január 1-én jelent meg.
Azóta matematikusok és más tudósok több generációja csiszolta problémamegoldó képességét a KöMaL révén.
Ma a KöMaL pontversenyén matematika, fizika és informatika feladatok megoldásával lehet versenyezni. A lap azóta már világhírű, köszönhetően azoknak a gazdag és igen színvonalas feladatsoroknak, cikkeknek, amelyek a folyóiratban megtalálhatók. Nekem gimnazistaként sajnos nem sikerült az, ami Daninak igen: Egyik feladatára küldött megoldását közétette a lap, ennek ajándék példányát azóta is nagy becsben őrzöm. Köszönöm továbbá az együtt „matematizálás” örömét, azt a lelkesedést, ami végigkísérte az egész év során. Hiszem, hogy a közös munka egyaránt hasznunkra vált, mert nem egyszer előfordult, hogy egy-egy szép ötlettel, gondolatmenettel Dani keresett meg az óraközi szünetekben komoly kihívás elé állítva Végezetül szeretnék sikeres egyetemi éveket kívánni Daninak és remélem, hogy talán mások is követik példáját és bekapcsolódnak a pontversenybe.

Rakamazi Richárd
szaktanár