Tantestület
Jun
Beiratkozás a 7. és 9. évfolyamra (a beiratkozás beosztását honlapunkon tesszük közzé)
Tanévzáró ünnepség
Középszintű érettségi szóbeli vizsgák
Középszintű érettségi szóbeli vizsgák (június 13-24.)
Osztályfőnöki nap, sportnap
Ágazati alapvizsga
Pünkösd, tanítási szünet
Nemzeti Összetartozás Napja (június 4.) Határtalanul! Témanap
Nemzeti Összetartozás Napja (június 4.)
Határtalanul! Témanap
Jun
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák (június 1-9.)
MOL MesterM Díjat kapott Sumi Ildikó tanárnő
Tíz matematika-, fizika- és kémiatanárt díjazott a MOL. Ebben az évben hozta létre a társaság a MesterM-díjat, hogy a középiskolai kémia, fizika és matematika tanárok szakmai munkáját és tehetséggondozásban kiemelkedő szerepét elismerje. A tanárokat egykori diákjaik jelölték a díjra. Az elismerő oklevelet és a 200.000 forintos díjat a Szépművészeti Múzeumban rendezett ünnepségen adták át a pedagógusoknak, egykori diákjaik és az iskolaigazgatók jelenlétében. A MOL-csoport szerint a színvonalas egyetemei képzés egyik pillére, hogy a hallgatók megfelelő számban és megfelelő tudással érkezzenek, és ebben a középiskolai természettudományos oktatásnak, a pedagógusoknak van fontos szerepe. Ezért döntött úgy a MOL, hogy díjat hoz létre azoknak a matematika-, fizika- és kémiatanároknak, akik szakmai munkájukkal, személyiségükkel felkeltették a tanulók érdeklődést a természettudományok iránt.

A pénzbeli és erkölcsi elismerést hallgatók és doktoranduszok, azaz volt diákjaik jelölései alapján kapják meg a kémia-, fizika- és matematikatanárok. Összesen 115 tanárra érkezett jelölés, akik 83 különböző iskolában tanítanak, közülük ketten a határon túl. A díjazottak között van iskolánk biológia-kémia szakos tanára, Sumi Ildikó, aki a Szépművészeti Múzeumban rendezett ünnepségen elismerő oklevelet és 200.000 forintos díjat vehetett át. Gratulálunk, és további sikereket kívánunk munkájához!