Sep
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
MOL MesterM Díjat kapott Sumi Ildikó tanárnő
Tíz matematika-, fizika- és kémiatanárt díjazott a MOL. Ebben az évben hozta létre a társaság a MesterM-díjat, hogy a középiskolai kémia, fizika és matematika tanárok szakmai munkáját és tehetséggondozásban kiemelkedő szerepét elismerje. A tanárokat egykori diákjaik jelölték a díjra. Az elismerő oklevelet és a 200.000 forintos díjat a Szépművészeti Múzeumban rendezett ünnepségen adták át a pedagógusoknak, egykori diákjaik és az iskolaigazgatók jelenlétében. A MOL-csoport szerint a színvonalas egyetemei képzés egyik pillére, hogy a hallgatók megfelelő számban és megfelelő tudással érkezzenek, és ebben a középiskolai természettudományos oktatásnak, a pedagógusoknak van fontos szerepe. Ezért döntött úgy a MOL, hogy díjat hoz létre azoknak a matematika-, fizika- és kémiatanároknak, akik szakmai munkájukkal, személyiségükkel felkeltették a tanulók érdeklődést a természettudományok iránt.

A pénzbeli és erkölcsi elismerést hallgatók és doktoranduszok, azaz volt diákjaik jelölései alapján kapják meg a kémia-, fizika- és matematikatanárok. Összesen 115 tanárra érkezett jelölés, akik 83 különböző iskolában tanítanak, közülük ketten a határon túl. A díjazottak között van iskolánk biológia-kémia szakos tanára, Sumi Ildikó, aki a Szépművészeti Múzeumban rendezett ünnepségen elismerő oklevelet és 200.000 forintos díjat vehetett át. Gratulálunk, és további sikereket kívánunk munkájához!