Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁK;
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Felvételi
AJTP felvételi információk
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
May
27
Olasz nyelv érettségi (8:00)
 
May
23
Francia nyelv érettségi (8:00)
 
May
22
Fizika érettségi (8:00)
 
May
22
Vizuális kultúra érettségi (14:00)
 
May
21
Emelt szintű digitális kultúra érettségi (8:00)
 
May
20
Pünkösd hétfő, tanítási szünet
 
May
17
Gazdasági ismeretek (emelt szint) érettségi (14:00)
 
May
16
Földrajz érettségi (14:00)
 
May
16
Online fogadódélután (16:00–18:00)
 
May
14
Biológia érettségi (8:00)
 
May
13
Középszintű digitális kultúra érettségi (8:00)
 
May
10
Német nyelv érettségi (9:00)
Alsóbb évfolyamokon rendes órarend szerinti tanítás
May
9
Angol nyelv érettségi (9:00)
 
May
8
Történelem érettségi (9:00)
 
May
7
Matematika érettségi (9:00)
 
May
7
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás és 9. évfolyamon országos digitális mérések
május 7–9.
May
6
Magyar nyelv és irodalom érettségi (9:00)
Alsóbb évfolyamokon tanítási szünet
Kiemelkedő versenyeredmények születtek a 2023/2024-es tanévben

Kiemelkedő versenyeredmények születtek az idei tanévben. A legrangosabb középiskolai tanulmányi verseny, az OKTV döntőjébe 14 tantárgyból 12 tanuló jutott be. Közülük is kitűnnek:

  • Juhász Domonkos: Angol nyelv 1. hely
  • Román Jázmin: Francia nyelv 1. hely, Történelem 14. hely
  • Csuhai Hunor: Digitális kultúra 3. hely
  • Fábián Zoltán István: Digitális kultúra 5. hely
  • Braun Zsófia: Matematika 8. hely
  • Barna Balázs: Digitális kultúra 8. hely
  • Orosz Anna Izabella: Dráma 7. hely

(A nagyításhoz katt. a képekre!

OKTV versenyeredmények a döntőben (2023/2024. tanév)

Verseny Tanuló Évf. Oszt. Felkészítők Helyezés a döntőben
Angol nyelv II. kategória Juhász Domonkos 12 E Murányi Melinda, Adrian Buck, Bacsó Csaba 1. hely
Francia nyelv I. kategória Román Jázmin 11 E Rózsa Beáta 1. hely
Történelem Román Jázmin 11 E Dr. Plesuné Simon Krisztina 14. hely
Matematika II. kategória Braun Zsófia 12 B Horváth Zita, Petrásné Szűcs Eleonóra 8. hely
Digitális kultúra I. kategória Csuhai Hunor 11 I Zentai Péter 3. hely
Digitális kultúra I. kategória Fábián Zoltán István 12 C Nemcsik János 5. hely
Digitális kultúra I. kategória Barna Balázs 11 I Zentai Péter 8. hely
Digitális kultúra I. kategória Gyönki Dominik Botond 11 D Zentai Péter 14. hely
Digitális kultúra I. kategória Harik Zoltán Örs 11 I Zentai Péter 33. hely
Digitális kultúra I. kategória Rusznyák Kinga Brigita 11 I Zentai Péter 40. hely
Digitális kultúra I. kategória Holló Bálint András 11 I Zentai Péter 50. hely
Digitális kultúra II. kategória Gyönki Dominik Botond 11 D Zentai Péter 37. hely
Dráma Orosz Anna Izabella 11 E Estókné Kovács Gyöngyi 7. hely
Olasz nyelv I. kategória Birincsik Réka 12 H Antal Beatrix 21. hely

Országos versenyeredmények (2023/2024. tanév)

Verseny neve Tanuló(k) Évf. Oszt. Felkészítő tanárok Országos, megyei, területi Helyezés, továbbjutás Helyezés a döntőben
 
Bakonyi Bitfaragó Bajnokság
Access Denied csapat
Csikós Kornél 12 C Erki Gábor országos döntőbe jutott 1. hely
Fábián Zoltán
Hudák Péter
Bug breakers csapat Csörgő Csaba 11 B Erki Gábor országos döntőbe jutott 2. hely
Paragh Bence 11 C
Szívós Bálint 11 B
 
PENdroid játékfejlesztő verseny
NullReference Exception csapat
Garamvölgyi Norbert Márk 12 C Erki Gábor országos döntőbe jutott 1. hely
Hudák Péter
Kaba Kevin
Hapsik csapat Eördögh Döme 12 F Tömösközi Péter Viktor országos döntőbe jutott 2. hely
Kovács Kristóf
Petz Péter
Végh Mátyás
 
Országos Újraélesztési Verseny Fekete Janka 11 H Nagy Éva országos döntőbe jutott 2. és 5. hely
Major Dominik 11 A
Hardi Viktor 11 A
Polacsek Viktória 11 H
Grimm Alexandra Krisztina 11 G
Rádi Margaréta 10 C
Papp Szofi 9 F
Szaniszló Fanni 10 T
 
BISEL – „Víztükör!”
VízipókCsodapók csapat
Erdélyi Botond 12 E Nagy Éva országos döntőbe jutott 1. hely
Gáll Mátyás 12 E
Szanyi Anna 12 E
Pálinkás Péter 12 F
 
„Szülőföldem szép határa” – AJTP diákkonferencia Szaniszló Fanni 10 T Nagy Ilona országos döntőbe jutott dicséret
Gulyás Lilien Erika 9 T
Malicsek Csenge 9 T
 
AJTP informatikai verseny Major Dominik 11 A Nemcsik János országos döntőbe jutott 1. hely
Lakatos Roland 11 I
 
Dürer Országos Matematika Verseny (csapatverseny) Kemény Dóra 7 K Macsinka Gábor országos döntőbe jutott 10. hely
Szalóki Roland 8 K Horváth Zita
Szűcs Benedek 8 K Horváth Zita
Braun Zsófia 12 B Horváth Zita országos döntőbe jutott 5. hely
Ragó Marcell 11 D Petrásné Szűcs Eleonóra
Susán Henrik Zoltán 11 D Petrásné Szűcs Eleonóra
 
Zrínyi Ilona Matematikaverseny – Csapatverseny Csapatversenyben a 9., a 11. és a 12. évfolyamon is megyei első helyezettek lettek diákjaink. Iskolánk lett a régió legjobb versenyfelkészítő intézménye a négyévfolyamos gimnáziumok között.
 
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Ragó Marcell 11 D Pertásné Szűcs Eleonóra országos megyei 1. hely 26. hely
 
Kenguru Matematikaverseny – Gimnázium Szűcs Benedek 8 K Horváth Zita országos megyei 1. hely díjátadó 04.27-én
Komjáti Brigitta 9 K Horváth Zita országos megyei 1. hely 24. hely
Erdős Ágoston Richárd 12 A Kocsis Emese országos megyei 1. hely 30. hely
Kolló Márk 9 D Fülepné Bartkó Zsuzsanna országos megyei 3. hely 34. hely
Ragó Marcell 11 D Petrásné Szűcs Eleonóra országos megyei 1. hely 48. hely
Török Jonatán 12 B Horváth Zita országos megyei 3. hely 55. hely
 
Medve Szabadtéri Matematikaverseny Németh Konor 9 K Horváth Zita országos döntőbe jutott ezüst minősítés
Szedlák Attila
Pető Ákos
 
Bolyai Matematika Csapatverseny
8K csapata
Sike Norbert 8 K Horváth Zita országos megyei 2. hely 39. hely
Nagy Hunor
Szabó Ábel
Szűcs Benedek
 
Foodathon – Nemzetközi fenntarthatósági verseny Antal Bálint 11 B Beke Noémi nemzetközi döntőbe jutott Legjobb 10 közé jutottak
Csernyik Simon 11 E
Ludvai Ádám Attila 11 F
Ludvai Martin Márk 11 F
 
NN Társadalmi Innovációs Csapatverseny Imricsik Nóra Anna 10 E Murányi Melinda, Beke Noémi országos döntőbe jutott Leghasznosabb társadalmi vállalkozás díja
Hegedűs Hédi
Kovács Orsolya
Balogh Noel Gyula
Farkas Áron Tamás
 
Junior Achievement Magyarország – Robot design projekt Braun Zsófia 12 B Békés Judit, Soós Noémi nemzetközi A csapat Magyarországot képviselte Brüsszelben, a fórumon
Molnár Rebeka 12
Bán Gerda 12
 
Luca Pacioli Középiskolai Tanulmányi Verseny Fiser Boldizsár Zoltán 12 F   országos döntőbe jutott 2. hely
 
BankCode Középiskolai Tanulmányi Verseny
Neumann 11F csapat
Kaponya Vivien 11 F Vízi Izabella országos döntőbe jutott 4. hely
Pifkó Kornél 11 F
Takács Kristóf 11 F
Mucho Pénzo csapat Csuhai Hunor 11 I Czuforné Kleszó Éva országos döntőbe jutott 5. hely
Baranyi Bálint 11 F
Kernács Bence 11 A
L’equipe D’or csapat Bodnár Nóra 11 F Vízi Izabella országos döntőbe jutott 6. hely
Neumann Nóra 11 G
Varga Dávid 11 F
Vizi madarak csapat Bárdos Nóra Mária 11 C dr. Sesztákné Kappanószki Ildikó országos döntőbe jutott 7. hely
Szabó Fébé Johanna 11 C
Hajdú Bálint 11 C
 
Közgazdasági Diákolimpia Fiser Boldizsár Zoltán 12 F dr. Sesztákné Kappanószki Ildikó országos döntőbe jutott 8. hely
 
EKKE Országos Tell your story verseny Montvai Petra 10 E Murányi Melinda országos döntőbe jutott 8. hely
 
Reading in English Regionális verseny Jakab Regina 9 E/Kny Murányi Melinda országos döntőbe jutott 1. hely
 
SZTE Olasz nyelvi verseny Juhász Mira 9 D Antal Beatrix országos döntőbe jutott 1. hely, szóbeli teljesítményéért különdíj
 
ECL Országos nyelvi verseny – német nyelv Kovács Veronika 9 D Karacs Rudolfné országos döntőbe jutott 5. hely
 
EKKE Germanisztikai Intézet – Német Szépkiejtési Verseny (7–8. oszt. Kategória) Magyar Betti Nóra 8 K Juhász Orsolya országos egyfordulós verseny 3. hely a kategóriában
 
Országos angol karácsonyi projektverseny Ádám Balázs 9 D/Ny Bata Ágnes országos döntőbe jutott B2 szinten 5. hely
Bányai Áron
Vitányi Zsombor
Paczári Zétény 9 D/Ny Bata Ágnes országos döntőbe jutott B2 szinten 11. hely
Perczel Kristóf
Farkas Ábel
Józsa Patrik 10 K Bata Ágnes országos döntőbe jutott B2 szinten 12. hely
Rabi Panna Sára
Tóth Netta
 
Semmelweis Egészségverseny
NEUron csapat
Szarvas Brigitta 12 B Soós Noémi országos döntőbe jutottak 26. hely (+5 SOTE pont)
Török Luca
Mezei Hunor
Math Bence
Tóth-Várady Tamás
 
Állategészségügyi Verseny
Katica csapat
Fedák Botond 11 A Soós Noémi országos 3. fordulóban 29. hely (200 csapatból)  
Papp Aisa 12 A
Erdei Boglárka 12 A
 
Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny Braun Zsófia 12 B Horváth Zita, Simkóné Kis Ágnes országos regionális 1. hely 5. hely
Molnár Rebeka 12 B
Bán Gerda 12 G
 
„Tehetségútlevél” Hegedűs Hunor 12 H Punyiné Dr. Nemes Rita országos döntőbe jutott 2. hely
Pálinkás Péter 12 F
 
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny Gonda Katinka 12 H Punyiné Dr. Nemes Rita országos döntőbe jutott 5. hely
Hekeli Dóra 12 H
Patkovics Dóra 12 F
Tasi Henriett 12 H
 
Implom József Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntő Rusznyák Kinga Brigitta 11 I Punyiné Dr. Nemes Rita országos döntőbe jutott 12. hely
 
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd” Török Jonatán 12 B Hadnagyné Kovács Judit országos döntőbe jutott Kazinczy érem
 
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (I. korcsoport, 7–8. osztály) Tóth Blanka 8 K Vasné Varga Zita országos megyei 1. helyen döntőbe jutott 7. hely
 
Nemes Tihamér Nemzetközi Számítástechnikai Verseny – alkalmazás – Papp Lili 10 D Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 1 hely
Gyenes Gábor Bence 9 D Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 2. hely
Bányai Áron András 9 D/Ny Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 9. hely
Paczári Zétény 9 D/Ny Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 10. hely
Pásztor Ákos 9 K Macsinka Gábor országos 2. fordulóba jutott 11. hely
Neufeld Tamás 9 D Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 17. hely
Gőgh Lili Eszter 10 D Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 25. hely
Szilvási Norbert 10 T Nemcsik János országos 2. fordulóba jutott 29. hely
Sebestyén Lili 9 D/Ny Dr. Király Sándor országos 2. fordulóba jutott 33. hely
Piller-Dávid Marcell 9 K Macsinka Gábor országos 2. fordulóba jutott 36. hely
Hegyi Péter 10 F Nemcsik János országos 2. fordulóba jutott 45. hely
 
„Vitázik az Ifjúság” – német nyelvű vitaverseny Hegyi Péter 10 F Karacs Rudolfné, Csutorás Ferenc országos döntőbe jutott döntő május 23.
 
Barcsi Országos Középiskolai Angol verseny Birincsik Tamás 9 E/Kny Murányi Melinda országos döntőbe jutott eredmény májusban
 
Világvándor Országos AJTP verseny Gulyás Lilien Erika 9 T Molnár Andrea és Dr. Löveiné Hadnagy Katalin országos   2. hely
Malicsek Csenge 9 T
Salgó Veronika 9 T
Novák Veronika 10 T
Szilvási Norbert 10 T

Sporteredmények 2023/2024. tanév

Sportág Tanuló(k) Évf. Oszt. Országos, megyei, területi Helyezés
 
Sperlágh futás Szemán Gellért 10 A Városi 1. hely
Piller-Dávid Marcell 9 K   4. hely
 
Atlétika – Svéd váltó Bíró Dániel 11 E Városi 3. hely
Holló Andeás
Ragó Marcel
Susán Henrik
 
HEOL futás
Fiúk 1500 m
Wachter András 12 F   1. hely
Molnár Márton Ádám 9 F 3. hely
Német Konor 9 K 4. hely
Zombori István 11 G 5. hely
Lány 1500 m Báder Eszter 11 G 6. hely
Fiúk 7 km Varga Dávid János 11 F 3. hely
Lány 7 km   9 AJTP 3. hely
Senior nők 14 km Dudás Zita Tanárnő     3. hely
 
Mezei futás   8 K városi 2. hely
 
Röplabda
Lányok
Báder Eszter 11 G országos selejtező 2. hely
Eördögh Lia 9 E/Kny
Gallovics Hanna 12 B
Gróf Emili 9 D
Juhász Emma 12 F
Kiss Laura 10 K
Morvai Borbála 10 K
Molnár Gyöngyvirág 12 B
Fiúk Gönczö-Dutkay Dániel 12 B országos elődöntő 4. hely
Hornyik Barnabás 10 D
Tari Bendegúz    
Vincze Tamás 11 F
Tóth Ádám    
Bozó Máté 11 F
 
Asztalitenisz Oszlánczi Attila 9 C megyei 1. hely
Lipusz Réka 10 K megyei 2. hely
 
Kézilabda Humicskó Balázs 12 F országos elődöntő 2. hely
Bukta Levente 12 F
Juhász Levente 12 F
Tímár Benedek 11 F
Bátori Zsombor 10 C
Zombori István 11 G
Bájzát Zsombor 12 G
Holló Marcell 12 G
Tymcyna Balázs 10 K
Juhász Márton    
Erdélyi Sámuel 10 E
 
Úszás – 100 méter gyors Farsang Rajmund 12 E megyei 1. hely
100 méter hát Zsidai Anna 10 E megyei 1. hely
100 méter mell posztor Melitta 10 E megyei 2. hely
100 méter mell Eördögh Döme 12 F megyei 2. hely
Fiú gyors váltó       megyei 2. hely
MIX váltó       megyei 3. hely
 
Floorball
6. korcsoport / lány
Báder Eszter 11 G országos elődöntő 3. hely
Pogonyi Réka 12 E
Rabi Panna Sára 10 K
Sári Izabella    
6. korcsoport / lány-fiú Báder Eszter 11 G országos elődöntő 4. hely
Rabi Panna Sára 10 K
Petrény Zsombor 9 D
Beke Ferdinánd 9 D
Bányai Áron 9 D/Ny
Horváth Barnabás 9 D
5. korcsoport / lány Erdélyi Janka 8 K országos elődöntő 3. hely
Rabi Panna Sára 10 K
Sári Izabella    
Unihoki 5–6. korcsoport / fiú Alemany-Garcia Gabriel Denis 12 C országos diákolimpiai elődöntő 5. hely
Beke Ferdiánd 9 D
Csikós Kornél 12 C
Fekete Ábel 12 C
Hangosi Hunor 8 K
Ördög Máté 12 C
Sike Norbert 8 K
Szabó Ábel Bende 8 K
5. korcsoport / fiú Baranyai Bence 8 K országos elődöntő 5. hely
Hangosi Hunor 8 K
Sike Norbert 8 K
Szabó Ábel Bende 8 K
Bányai Áron András 9 D/Ny
Beke Ferdinánd 9 D
Dragán Kristóf 8 K
 
Kosárlabda
5–6. korcsoport / fiú
Bíró Dániel 11 E megyei 3. hely
Csordás Richárd 10 D
Kecskés Bálint 11 H
Lovász Bence 8 K
Sike Zsombor 10 K
Szabó Szabolcs 11 F
Szarka Hunor 9 A
Szenes István 10 K
Tomozi Kálmán 10 A
Tuza Zsombor 12 A
Kosárlabda B33 Bíró Dániel 11 E megyei 3. hely
Sike Zsombor 10 D
Szabó Szabolcs 11 F
Tomozi Kálmán 10 A
 
Futsal Bakondi Bálint 11 I megyei 3. hely
Bozó Kornél    
Hornyák Patrik    
Ivády Olivér 11 I
Juhász Csaba    
Juhász Krisztián    
Kosa Máté    
Molnár Nagy Marcel 10 K
Petz Péter Jonatán 12 F
 
Fekvenyomás Nagy Kornél 10 K Országos Diákolimpia Döntő 6. hely
Molnár Szabolcs 9 B 7. hely
Komáromi Richárd 9 B 7. hely
 
Tájékozódási Futóverseny Bóta Dorina 10 K Hosszútávú Egyéni Orságos Bajnokság 6. hely
Bóta Dorina 10 K Hosszútávú Csapatbajnokság 4. hely
Bóta Dorka 10 K Rövidtávú Országos Bajnokság 8. hely
Bóta Dorka 10 K Hosszútávú Egyéni Országos Bajnokság 8. hely

Művészeti eredmények (2023/2024. tanév)

verseny neve tanuló évf. oszt. felkészítő tanárok eredmény helyezés, továbbjutás
 
Versünnep
Zene kategória
Bányai Nándor – Petz Péter 12     1. hely országos döntőbe jut
Versmondás Bóka Patrik 10 F Juhászné Hovancez Fruzsina 1. hely országos döntőbe jut
Ragó Marcell 11 D dr. Hekeliné Balázs Andrea 2. hely  
Nagy Noémi 9 T/AJTP Molnár Andrea 3. hely  
 
„Miénk a tér” regionális művészeti fesztivál Bányai Áron       arany minősítés  
Bartók Viktória          
Bodnár Annamária          
Deák Panna Mira          
Papp Szofi          
Totem zenekar       bronz minősítés  
 
Frankofón dalverseny Pozsonyi Júlia 12 H     országos döntőbe jutott


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign