Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁK;
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Felvételi
AJTP felvételi információk
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
May
27
Olasz nyelv érettségi (8:00)
 
May
23
Francia nyelv érettségi (8:00)
 
May
22
Fizika érettségi (8:00)
 
May
22
Vizuális kultúra érettségi (14:00)
 
May
21
Emelt szintű digitális kultúra érettségi (8:00)
 
May
20
Pünkösd hétfő, tanítási szünet
 
Siker a Zrínyi Ilona matematikaversenyen

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány az idei tanévben is megrendezte a Zrínyi Ilona matematikaversenyt. A megyei fordulók lezajlottak, iskolánk tanulói remek eredményeket értek el. Fiser Boldizsár (12F) és Ragó Marcell (11F) megyei első helyezettként az országos döntőben vehetnek részt.
Csapatversenyben a 9., a 11. és a 12. évfolyamon is megyei első helyezettek lettek diákjaink. Iskolánk lett a régió legjobb versenyfelkészítő intézménye a négyévfolyamos gimnáziumok között.
Szeretettel gratulálunk!


A döntőbe jutott versenyzőknek eredményes felkészülés kívánunk! További szép helyezéseink:


9. évfolyam gimnázium
Kolló Márk megyei 4. hely Fülepné Bartkó Zsuzsanna
Molnár Márton Ádám megyei 6. hely Fülepné Bartkó Zsuzsanna
Kovács Veronika megyei 8. hely Fülepné Bartkó Zsuzsanna
Radics Dániel megyei 12. hely Bardi István


9. évfolyam szakközép
Varga Flóra megyei 2. hely Petrásné Szűcs Eleonóra
Oszlánczi Attila megyei 4. hely Petrásné Szűcs Eleonóra


10. évfolyam gimnázium
Matisz-Rohlicsek Zalán megyei 5. hely Macsinka Gábor
Tót Léna megyei 6. hely Verébné Sós Györgyi
Papp Lili megyei 8. hely Dr. Liptainé Reszegi Ágnes
Szilvási Norbert megyei 10. hely Kormos Nóra


11. évfolyam gimnázium
Ragó Marcell megyei 1. hely, döntős Petrásné Szűcs Eleonóra
Koncz Regina megyei 2. hely Petrásné Szűcs Eleonóra
Galuska Levente megyei 3. hely Petrásné Szűcs Eleonóra
Gyönki Dominik Botond megyei 4. hely Petrásné Szűcs Eleonóra
Pifkó Kornél megyei 5. hely Dr. Liptainé Reszegi Ágnes
Susán Henrik megyei 7. hely Petrásné Szűcs Eleonóra
Rusznyák Kinga megyei 11. hely Petrásné Szűcs Eleonóra


11. évfolyam gimnázium
Fiser Boldizsár Zoltán megyei 1. hely, döntős Kocsis Emese
Braun Zsófia megyei 5. hely Horváth Zita, Petrásné Szűcs Eleonóra
Eördögh Döme megyei 7. hely Kocsis Emese
Patkovics Dóra megyei 8. hely Bardi István
Török Jonatán megyei 11. hely Horváth Zita
Bányai Nándor megyei 12. hely Horváth Zita


Csapatverseny

9. évfolyam, 1. hely: Kolló Márk, Kovács Veronika, Molnár Márton Ádám
10. évfolyam, 2. hely: Matisz-Rohlicsek Zalán, Papp Lili, Tót Léna
11. évfolyam, 1. hely: Galuska Levente, Koncz Regina, Ragó Marcell
12. évfolyam, 1. hely: Braun Zsófia, Eördögh Döme, Fiser Boldizsár Zoltán

(A nagyításhoz katt. a képre!)


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign