Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁK;
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Felvételi
AJTP felvételi információk
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Jun
27
Tanévzáró ünnepség
8:00
Jun
26
Beiratkozás a 7. és 9. évfolyamra
 
Jun
19
Középszintű szóbeli érettségi vizsgák
június 19–28. (A bizottságok és a pontos dátumok megtekintéséhez katt. a címre!)
Jun
18
A tanítási év utolsó tanítási napja
 
Jun
13
Ágazati alapvizsga
június 13–14.
Jun
5
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
június 5–12.
Jun
4
Nemzeti Összetartozás Napja
Határtalanul! Témanap
OKTV második fordulójába jutottak
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny továbbjutók A 2023/2024. tanévben is örülhetünk több diákunk versenyeredményének az egyik legrangosabb középiskolai versenyen, az OKTV-n. Iskolánkból 22 tanuló jutott tovább a második fordulóba (négyen közülük több tantárgyból is), amely február-márciusban zajlik. Sikeres felkészülést kívánunk! Szeretettel gratulálunk minden diákunknak és felkészítő tanáraiknak!
OKTV II. fordulóba jutott tanuló évf. osztály felkészítő tanára
digitális kultúra I. kategória Bányai Nándor Gábor 12 B Zentai Péter
digitális kultúra I. kategória Barna Balázs 11 I Zentai Péter
olasz nyelv I. kategória Birincsik Réka 12 H Antal Beatrix
matematika II. kategória Braun Zsófia 12 B Horváth Zita, Petrásné Szűcs Eleonóra
digitális kultúra I. kategória Csuhai Hunor 11 I Zentai Péter
digitális kultúra II. kategória Csuhai Hunor 11 I Zentai Péter
digitális kultúra I. kategória Eördögh Döme 12 F Tömösközi Péter
digitális kultúra I. kategória Fábián Zoltán István 12 C Nemcsik János
történelem Fedák Zsombor 12 E Simkóné Kis Ágnes
matematika II. kategória Fiser Boldizsár Zoltán 12 F Kocsis Emese
angol nyelv II. kategória Gyönki Dominik Botond 11 D Nagy Tünde
digitális kultúra I. kategória Gyönki Dominik Botond 11 D Zentai Péter
digitális kultúra II. kategória Gyönki Dominik Botond 11 D Zentai Péter
digitális kultúra I. kategória Harik Zoltán Örs 11 I Zentai Péter
digitális kultúra I. kategória Holló Bálint András 11 I Zentai Péter
angol nyelv II. kategória Juhász Domonkos 12 E Murányi Melinda
digitális kultúra I. kategória Luda Bence 11 I Zentai Péter
francia nyelv I. kategória Ludvai Ádám Attila 11 F Gönczi Ágnes
német nyelv II. kategória Ludvai Ádám Attila 11 F Karacs Rudolfné
dráma Orosz Anna Izabella 11 E Estókné Kovács Gyöngyi
digitális kultúra I. kategória Révész Bálint 11 D Zentai Péter
francia nyelv I. kategória Román Jázmin 11 E Rózsa Beáta
történelem Román Jázmin 11 E dr. Plesuné Simon Krisztina
digitális kultúra I. kategória Rusznyák Kinga Brigita 11 I Zentai Péter
matematika II. kategória Susán Henrik Zoltán 11 D Petrásné Szűcs Eleonóra
angol nyelv II. kategória Szanyi Anna 12 E Murányi Melinda
digitális kultúra I. kategória Szívós Bálint 11 B Erki Gábor


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign