Tantestület
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
A 2022/2023. tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
AJTP felvételi (pszichológia teszt, beszélgetés)
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 13:30-14:30
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Jan
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Jan
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére
Központi írásbeli felvételi vizsga tudnivalók
Kedves általános iskolás tanulók! Kedves Felvételizők!

A magyar nyelv és matematika központi írásbeli ideje a 6. és 8. osztályos tanulóknak egyaránt 2023. január 21. szombat, 10 óra. Helyszín: Eger, Rákóczi út 48. (A Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium főépülete.) Erre az időpontra várjuk azokat a diákokat, akik a központi írásbeli felvételire való jelentkezési lapjukat a Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégiumba adták be. A vizsgával kapcsolatosan külön írásbeli értesítést nem küldünk. Fontos tudnivalók:

A magyar nyelv és matematika központi írásbeli ideje a 6. és 8. osztályos tanulóknak 2023. január 21. szombat, 10 óra.

Kérjük, érkezzetek meg a kezdés előtt legalább 20 perccel (legkésőbb 9:40-re), hogy a bejáratnál és az aulában elhelyezett beosztás szerint elfoglalhassátok a helyeiteket. A magyar nyelv írásbeli 10:00-10:45, a matematika írásbeli 11:00-11:45 időtartamú lesz.

Kérjük, hogy a szülők csak a bejáratig (főbejárat vagy a hátsó bejárat) kísérjék el a gyermekeiket, a központi írásbeli vizsga zavartalansága érdekében a vizsga ideje alatt nem tartózkodhatnak az iskola épületében.

Kérjük, hogy a központi írásbeli vizsgára személyazonosítására alkalmas igazolványt – diákigazolványt vagy személyi igazolványt – hozzatok magatokkal!
Tájékoztatunk benneteket arról, hogy az írásbeli vizsga során, a dolgozat megírásakor kék vagy fekete színű tollal kell írni (a rajzokat a matematika dolgozatnál lehet ceruzával készíteni). A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.

A kijavított dolgozatok megtekintésére 2023. február 1-én (szerda) lesz lehetőség, előzetes beosztás alapján, amit az írásbeli napján megkapnak a tanulók.

Minden tanulónak sok sikert kívánunk!