Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Apr
26
Szép Magyar Beszéd döntő
Szép Magyar Beszéd döntő (április 26-28.)
Apr
24
Föld napja (április 22. hétfő)
Föld napja (április 22. hétfő)
Apr
24
Osztályozó vizsgák
Osztályozó vizsgák (április 24-25.)
Apr
18
Tavaszi szünet
Tavaszi szünet  (A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap április 17. szerda, a szünet utáni első tanítási nap 2018. április 24. szerda)
Apr
16
Palotás József - Kertész Andor Megyei Matematikaverseny
Palotás József - Kertész Andor Megyei Matematikaverseny
Apr
16
Diáknapok
Diáknapok (április 16-17.)
Apr
15
Megemlékezés (A Holokauszt áldozatairól – Emléknap: április 16.)
Megemlékezés (A Holokauszt áldozatairól – Emléknap: április 16.)
Apr
12
AJTP Gymnasion Sporthétvége
AJTP Gymnasion Sporthétvége (április 12-14.)
Apr
11
Költészet Napja
Költészet Napja
Apr
11
Kollégiumi Spartakiád
Kollégiumi Spartakiád
Apr
8
ÁSZÉV döntő
ÁSZÉV döntő (április 8-9.)
Apr
8
Digitális témahét
Digitális témahét (április 8-12.)
Apr
7
Medvematek verseny
Medvematek verseny
Apr
3
AJTP Matematikaverseny
AJTP Matematikaverseny
Mar
29
AJTP Vállalkozói verseny
AJTP Vállalkozói verseny (március 29-30.)
SZÉTV győzelmek
7. Informatikai alapismeretek (Informatika szakmacsoport)

  1.  Zsigmond Attila   
  4.  Dér Kristóf
12.  Agócs Máté
13.  Munkácsy Gergely
20.  Bana Kornél
22.  Mellik Eszter                    (Tanáruk:  Király Sándor)
           
15.a Közgazdasági alapismeretek – üzleti gazdaságtan (Közgazdaság szakmacsoport)

 4.  Kovács-Ferenc Adrienn
 5.  Kántor Csilla
14. Vass Tünde Sára                  (Tanáruk: Vízi Izabella)

15.b Közgazdasági alapismeretek – elméleti gazdaságtan (Közgazdaság szakmacsoport)

 5.  Bóka Brigitta
 8.  Kökény Gábor
10. Kubriczky Ádám
13. Vincze Balázs
18. Kádas Ivett
21. Balsai Nikolett                (Tanáruk:  Király Sándor)

17. Közgazdasági-marketing alapismeretek (Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport)

 1.  Gál Stefánia
 2.  Bíró Krisztina
 4.  Maka Zsófia
 5.  Szabó Dorottya        (Tanáraik: Kolman Miklós – elődöntő, döntő írásbeli
                                           Kripkó Zoltánné  - döntő szóbeli )






Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign