Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Jun
23
Beiratkozás (külön beosztás szerint)
Beiratkozás (külön beosztás szerint) június 23-24.
Jun
18
Tanévzárás, bizonyítványosztás (külön beosztás szerint)
Tanévzárás, bizonyítványosztás (külön beosztás szerint), június 18-19.
Jun
17
Az érettségi vizsgák lezárása
Az érettségi vizsgák lezárása
Jun
15
A tanév utolsó tanítási napja
A tanév utolsó tanítási napja
Jun
15
Középszintű szóbeli érettségi vizsgák (június 15-16.)
Középszintű szóbeli érettségi vizsgák (június 15-16.)
Jun
11
Osztályozó értekezletek
Osztályozó értekezletek (június 11-12.)
Jun
4
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák (június 4-9.)
Jun
2
Érettségi észrevételek benyújtási határideje (16:00)
Érettségi észrevételek benyújtási határideje (16:00)
Jun
1
Pünkösdhétfő, munkaszüneti nap
Pünkösdhétfő, munkaszüneti nap
SZÉTV győzelmek
7. Informatikai alapismeretek (Informatika szakmacsoport)

  1.  Zsigmond Attila   
  4.  Dér Kristóf
12.  Agócs Máté
13.  Munkácsy Gergely
20.  Bana Kornél
22.  Mellik Eszter                    (Tanáruk:  Király Sándor)
           
15.a Közgazdasági alapismeretek – üzleti gazdaságtan (Közgazdaság szakmacsoport)

 4.  Kovács-Ferenc Adrienn
 5.  Kántor Csilla
14. Vass Tünde Sára                  (Tanáruk: Vízi Izabella)

15.b Közgazdasági alapismeretek – elméleti gazdaságtan (Közgazdaság szakmacsoport)

 5.  Bóka Brigitta
 8.  Kökény Gábor
10. Kubriczky Ádám
13. Vincze Balázs
18. Kádas Ivett
21. Balsai Nikolett                (Tanáruk:  Király Sándor)

17. Közgazdasági-marketing alapismeretek (Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport)

 1.  Gál Stefánia
 2.  Bíró Krisztina
 4.  Maka Zsófia
 5.  Szabó Dorottya        (Tanáraik: Kolman Miklós – elődöntő, döntő írásbeli
                                           Kripkó Zoltánné  - döntő szóbeli )






Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign