Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Dec
19
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Dec
17
Gombavató rendezvény
Gombavató rendezvény
Dec
16
Karácsonyi ünnepség
 Karácsonyi ünnepség
Dec
15
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Dec
9
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Dec
9
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Dec
8
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Dec
7
Diákparlament
Diákparlament
Dec
7
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
2
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Dec
1
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Zrínyi Ilona matematikaverseny siker
A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány az idei tanévben is megrendezte a Zrínyi Ilona matematikaversenyt. A megyei fordulók lezajlottak, iskolánk tanulói szép eredményeket értek el.
Szeretettel gratulálunk! A döntőbe jutott versenyzőknek eredményes felkészülés kívánunk!

9. évfolyam

megyei 1. hely 
(döntős)
KURTZ LEVENTE 
Verébné Sós Györgyi 
megyei 4. hely 
RAGÓ MARCELL 
Petrásné Szűcs Eleonóra 
megyei 5. hely 
GYÖNKI DOMINIK BOTOND 
Petrásné Szűcs Eleonóra 
megyei 8. hely 
PIFKÓ KORNÉL 
Petrásné Szűcs Eleonóra 


10. évfolyam


megyei 1. hely 
(döntős)
FISER BOLDIZSÁR ZOLTÁN 
Macsinka Gábor 
megyei 3. hely 
BRAUN ZSÓFIA 
Macsinka Gábor 
megyei 5. hely 
TÖRÖK LUCA 
Fülepné Bartkó Zsuzsanna 
megyei 7. hely 
BÁNYAI NÁNDOR GÁBOR 
Fülepné Bartkó Zsuzsanna 
megyei 9. hely 
MATH BENCE 
Fülepné Bartkó Zsuzsanna 



Csapatverseny

megyei 2. hely 
9. évfolyam 
Kurtz Levente 
Ragó Marcell 
Gyönki Dominik Botond 
 
 
 
megyei 1. hely 
10. évfolyam 
Braun Zsófia 
Fiser Boldizsár Zoltán 
Török Luca 





Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign