Tantestület
Tanév rendje
Feb
A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
Feb
A középfokú iskolákba történő jelentkezés határideje
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló
2023. május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje
Feb
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Síszünet
Síszünet, feburár 9-10.
Neumann Bál
Szertorna sportkör

Az iskolai szertorna sportkör az előző évekhez hasonlóan, az idén is rendületlenül folytatta munkáját. Lelkes kis csapatunk heti két edzéssel próbálta magát formába hozni a városi, megyei és országos területi versenyekre. A kitartó edzésmunka meghozta gyümölcsét, mivel a városi és megyei versenyeken igen szép eredményeket értünk el. Fiú csapatunk városi és megyei bajnok lett, a lányok pedig az előkelő 3. helyet szerezték mind két versenyen. Az országos elődöntő már keményebb küzdelemnek bizonyult, de itt is megálltuk a helyünket. A fiúk a 8. a lányok a 15. helyen végeztek. Lányaink még egy versenyen részt vehettek ebben az évben, a VIII. Bethlen Kupa meghívásos tornaversenyen 5. lett a csapat.
Örömünkre szolgál, hogy sok új tornázni vágyó tanuló csatlakozott hozzánk az idén, így már nem csak  kemények de jó hangulatúak is az edzéseink. Terveink közt szerepel egy nyári edzőtábor megszervezése is, ahol remélhetőleg kellő erőnlétet és állóképességet szerzünk a következő évre. Ha kedvet kaptál ehhez a kemény, kitartó munkát igénylő, de nagyon látványos sporthoz, gyere el edzéseinkre.

A csapat tagjai:  Márton Erik, Munkácsy Gergely, Rabóczki Gábor, Magyari Dávid, Dér Kristóf, Tajti Róbert
Fónagy Vanda, Magyar Zsanett, Rácz Gréta, Meczko Alexandra, Molnár Viktória, Kalmár      Millla ( Váradi Zsanett, Bózváry Bence )
Edzők : Mikóné Esküdt Csilla, Barna Viktor