Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Tantestület
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Jan
29
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Jan
29
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
28
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
28
ONLINE Szülői értekezletek a végzős évfolyam osztályai számára (MS Teams környezetben, 17:00-tól közös, 17:30-tól osztályonkénti értekezletek)
ONLINE Szülői értekezletek a végzős évfolyam osztályai számára (MS Teams környezetben, 17:00-tól közös, 17:30-tól osztályonkénti értekezletek)
Jan
27
ONLINE Szülői értekezletek a 7-11. évfolyam számára ( MS Teams környezetben, 17:00-tól)
ONLINE Szülői értekezletek a 7-11. évfolyam számára ( MS Teams környezetben, 17:00-tól). 2022.01.27-28.
Jan
25
Kazinczy Szépkiejtési Verseny iskolai forduló
Kazinczy Szépkiejtési Verseny iskolai forduló
Jan
22
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Jan
22
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja
Jan
21
A 2021/2022. tanév első félévének utolsó tanítási napja
A 2021/2022. tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
21
AJTP felvételi
AJTP felvételi
Jan
13
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Jan
8
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Jan
8
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
7
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Jan
5
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére (csak előzetes regisztrációval)
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére (csak előzetes regisztrációval)
Arany Dániel Matematikaverseny továbbjutók
A Bolyai János Matematikai Társulat a 2021/2022. tanévben is megrendezi az Arany Dániel Matematikai Tanulóversenyt. A verseny két korcsoportban zajlik. A „kezdő” csoportban versenyeznek a magyarországi középiskolákba járó, matematikából 9. évfolyamos tanulók, a „haladó” csoportban versenyeznek a matematikából 10. évfolyamos tanulók. Az első, iskolai forduló novemberben lezajlott, iskolánkból a kezdő kategóriában nyolc, a haladó csoportban öt diák jutott tovább a második fordulóba. Szeretettel gratulálunk!

Részletes eredmények:


ARANY DÁNIEL MATEMATIKA VERSENY -  továbbjutók

 

 

 

 

 

Név

Osztály

Korcsoport

Kategória

Felkészítő tanára

Hudák Péter

10C

HALADÓ

I. KATEGÓRIA

Szakaliné Haraszti Éva

Csikós Kornél

10C

HALADÓ

I. KATEGÓRIA

Szakaliné Haraszti Éva

Jakab Milán

10C

HALADÓ

I. KATEGÓRIA

Szakaliné Haraszti Éva

Braun Zsófia

10A

HALADÓ

II. KATEGÓRIA

Macsinka Gábor

Fiser Boldizsár Zoltán

10A

HALADÓ

I. KATEGÓRIA

Macsinka Gábor

Kriston Gergely

9D

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Dr. Barczi-Veres Krisztina

Kurcz Levente

9K

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Verébné Sós Györgyi

Susán Henrik Zoltán

9D

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Petrásné Szűcs Eleonóra

Ragó Marcell

9D

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Petrásné Szűcs Eleonóra

Gyönki Dominik Botond

9D

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Petrásné Szűcs Eleonóra

Harik Zoltán

9D

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Petrásné Szűcs Eleonóra

Fedák Botond

9D

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Petrásné Szűcs Eleonóra

Koncz Regina

9K

KEZDŐ

II. KATEGÓRIA

Kormos Nóra



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign