Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
May
29
Országos kompetenciamérés
Országos kompetenciamérés
May
22
Idegen nyelvi mérés 8K
Idegen nyelvi mérés 8K
May
20
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
May
17
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
May
16
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
May
15
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
May
14
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
May
13
Európa Nap
Európa Nap
May
10
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
May
10
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Fogadódélután (15:00 - 17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tárgyak versenye (SZÉTV)

Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tárgyak versenye (SZÉTV)

Döntőbe jutott tanulók

7. Informatikai alapismeretek (Informatika szakmacsoport)

Munkácsy Gergely

Dér Kristóf

Agócs Máté

Bana Kornél

Mellik Eszter

Zsigmond Attila                         

                (a döntőbe 30 diákot hívtak be)

 

 

15.a Közgazdasági alapismeretek – üzleti gazdaságtan (Közgazdaság szakmacsoport)

Kovács-Ferenc Adrienn

Kántor Csilla

Vass Tünde Sára

(a döntőbe 20 tanulót hívtak be)

 

15.b Közgazdasági alapismeretek – elméleti gazdaságtan (Közgazdaság szakmacsoport)

Bóka Brigitta

Kádas Ivett

Kubriczky Ádám

Kökény Gábor

Vincze Balázs

Balsai Nikolett

(a döntőbe 30 tanulót hívtak be)

 

17. Közgazdasági-marketing alapismeretek (Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport)

Bíró Krisztina

Gál Stefánia

Szabó Dorottya

Maka Zsófia

(a döntőbe 25 diákot hívtak be)

 

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV)

 

Gazdasági informatikus

Lovasi Gábor
(a döntőbe 10 tanulót hívtak be)



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign