Tantestület
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. december 17. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2022. január 3. hétfő)
Gombavató
Karácsonyi ünnepség
Dec
Munkanap, tanítási nap (szombat, hétfői 1-4. tanórák megtartásával)
Dec
Online fogadódélután (15:00-17:00, a Microsoft Teams-ben)
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Varga Tamás Matematikaverseny I. forduló
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Olasz nyelv OKTV I. forduló
A 8. osztályosok Neumann tantárgyi versenyének eredménye (2021)
 Az őszi Neumann versenyek iskolánk hagyományainak nagyon fontos színfoltját jelentik. Sok általános iskolai tanuló már hatodik, hetedik osztályban bekapcsolódik az idegen nyelvi és természettudományi versenyekbe, így nyolcadikosként már régi jó ismerősként köszönhetjük őket iskolánkban.

Nagy jelentőséget tulajdonítunk a tehetségek felkutatásának, szerves része ez tehetségkereső, tehetséggondozó munkánknak, melyet 2011 óta a Tehetségpontok országos hálózatának tagjaként végzünk. Sokszínű tevékenységünket a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács Kiválóan Akkreditált Tehetségpont, az Új Nemzedék Központ pedig Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel ismerte el.

Ebben az évben is nagyon sok egri, vidéki és megyénken kívüli tanuló jelentkezett a megmérettetésre. Nem csak az egri EKKE Gyakorló, Hunyadi Mátyás, Kemény Ferenc, Lenkey János, Szent Imre Katolikus Általános Iskola tanulói szerepeltek szépen, hanem érkeztek és sikert értek el tanulók a Hevesről, Parádról, Noszvajról, Salgótarjánból, Ózdról, Gyöngyösről, Füzesabonyból, Mezőkövesdről, valamint más településekről is.

A legeredményesebb versenyfelkészítő általános iskola a Neumann versenyeken az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet és az Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola lett.

Munkájukat „A Neumann tanulmányi versenyek legeredményesebb iskolája” címmel köszöntük meg.

Sok szeretettel gratulálunk és további sok sikert kívánunk a Neumann verseny díjazottjainak és felkészítő tanáraiknak!