Tantestület
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. december 17. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2022. január 3. hétfő)
Gombavató
Karácsonyi ünnepség
Dec
Munkanap, tanítási nap (szombat, hétfői 1-4. tanórák megtartásával)
Dec
Online fogadódélután (15:00-17:00, a Microsoft Teams-ben)
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Varga Tamás Matematikaverseny I. forduló
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Neumannos sikerek
Az alapítványi iskolák között a Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium az előkelő hatodik helyen van a 2021. évi középiskolai rangsorban, neves hazai alternatív és magániskolák között.

A két tannyelvű képzést is folytató iskolák országos rangsorában a 12. helyen szerepel iskolánk. A Neumann sokszínű képzési palettájának egyik eleme a két tanítási nyelvű gimnáziumi osztály, amelynek tanulói felsőfokú, C1 típusú nyelvvizsgabizonyítvánnyal egyenértékű, kétnyelvű érettségi bizonyítványt szereznek tanulmányaik végén, sokan közülük angol nyelven folytatják tovább tanulmányaikat az egyetemeken, főiskolákon vagy külföldön.

Kiemelten sikeres iskolánk a tanulmányi versenyekre történő felkészítésben is. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2020/2021-es tanévben döntőbe jutott tanulók számát tekintve iskolánk a vidéki iskolák mezőnyében a 10. helyet szerezte meg. Kiemelten sikeres iskolánk a tanulmányi versenyekre történő felkészítésben is. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2020/2021-es tanévben döntőbe jutott tanulók számát tekintve iskolánk a vidéki iskolák mezőnyében a 10. helyet szerezte meg.

Tanítványaink 96%-a az érettségi évében felvételt nyer az egyetemekre, főiskolákra és felsőfokú tanulmányaikat sikerrel végzik.
A Neumann sikereinek kulcsa a kiváló felkészültségű, motivált tanárok és a tehetséges diákok hatékony együttműködése.