Tantestület
Jun
Beiratkozás a 7. és 9. évfolyamra (a beiratkozás beosztását honlapunkon tesszük közzé)
Tanévzáró ünnepség
Középszintű érettségi szóbeli vizsgák
Középszintű érettségi szóbeli vizsgák (június 13-24.)
Osztályfőnöki nap, sportnap
Ágazati alapvizsga
Pünkösd, tanítási szünet
Nemzeti Összetartozás Napja (június 4.) Határtalanul! Témanap
Nemzeti Összetartozás Napja (június 4.)
Határtalanul! Témanap
Jun
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák (június 1-9.)
Neumannos sikerek
Az alapítványi iskolák között a Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium az előkelő hatodik helyen van a 2021. évi középiskolai rangsorban, neves hazai alternatív és magániskolák között.

A két tannyelvű képzést is folytató iskolák országos rangsorában a 12. helyen szerepel iskolánk. A Neumann sokszínű képzési palettájának egyik eleme a két tanítási nyelvű gimnáziumi osztály, amelynek tanulói felsőfokú, C1 típusú nyelvvizsgabizonyítvánnyal egyenértékű, kétnyelvű érettségi bizonyítványt szereznek tanulmányaik végén, sokan közülük angol nyelven folytatják tovább tanulmányaikat az egyetemeken, főiskolákon vagy külföldön.

Kiemelten sikeres iskolánk a tanulmányi versenyekre történő felkészítésben is. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2020/2021-es tanévben döntőbe jutott tanulók számát tekintve iskolánk a vidéki iskolák mezőnyében a 10. helyet szerezte meg. Kiemelten sikeres iskolánk a tanulmányi versenyekre történő felkészítésben is. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2020/2021-es tanévben döntőbe jutott tanulók számát tekintve iskolánk a vidéki iskolák mezőnyében a 10. helyet szerezte meg.

Tanítványaink 96%-a az érettségi évében felvételt nyer az egyetemekre, főiskolákra és felsőfokú tanulmányaikat sikerrel végzik.
A Neumann sikereinek kulcsa a kiváló felkészültségű, motivált tanárok és a tehetséges diákok hatékony együttműködése.