Jun
Beiratkozás (külön beosztás szerint)
Beiratkozás (külön beosztás szerint) június 23-24.
Jun
Tanévzárás, bizonyítványosztás (külön beosztás szerint)
Tanévzárás, bizonyítványosztás (külön beosztás szerint), június 18-19.
Az érettségi vizsgák lezárása
Jun
A tanév utolsó tanítási napja
Jun
Középszintű szóbeli érettségi vizsgák (június 15-16.)
Osztályozó értekezletek
Osztályozó értekezletek (június 11-12.)
Jun
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák (június 4-9.)
Jun
Érettségi észrevételek benyújtási határideje (16:00)
Pünkösdhétfő, munkaszüneti nap
PRO AGRIA SZAKMAI DÍJ-ban részesült Kocsis Emese tanárnő
Az igen sokoldalúan képzett tanárnő 30 éve dolgozik a pedagógus pályán, mindvégig iskolánkban. Alapvégzettségét tekintve matematika-kémia-informatika szakos tanár. Emellett angol tanári, majd közgazdász végzettséget is szerzett. Közoktatásvezetői diplomája is van.

Beosztott tanárként elsősorban a matematika oktatásában jeleskedik, mely tantárgyat angol nyelven is tanítja. Ezen jogosultságát az USA-ban szerezte. Eredményesen készíti fel tanítványait az érettségi vizsgákra. Több tanulója kiválóan szerepelt az országos és megyei tanulmányi versenyeken. Osztályfőnökként is remekül megállta a helyét. Kiváló kapcsolatot épített ki tanítványaival és azok szüleivel.

Magas szintű képzettsége, innovatív képességi, a pedagógus pálya és az iskola iránti elkötelezettsége, emberi tulajdonságai tették alkalmassá, hogy immár több, mint egy évtizede az iskolavezetés tagja.

Igazgatóhelyettesként a két tanítási nyelvű képzés, valamint a 6 osztályos gimnáziumi oktatás szakmai felelőse. Vezetői munkájának is köszönhetően mindkét ágazatunk az iskola „zászlóshajója” lett, országosan is nagy elismerésnek örvend.

Több pályázati program megírásában, bonyolításában sikerrel vett részt. A Határtalanul országos program keretében több száz tanuló külföldi útját segítette.

Pedagógiai programunk kidolgozásában, folytonos megújításában oroszlánrészt vállal.

Mester tanár, aki a pedagógus minősítések során nem csupán az intézményünkben, hanem a POK megbízásából más iskolákban is elismerésre méltó munkát végez.

A digitális technika és az ehhez kapcsolt oktatási módszerek kiváló ismerője és alkalmazója, példát adva a pedagógus kollégáknak. Ezen képességeit, felkészültségét remekül érvényesíti a „tantermen kívüli oktatás” idején. Hatékony szervező és irányító munkája nélkülözhetetlen az iskola számára.

A tehetséges, beosztott tanárként és iskolavezetőként is kiemelkedően teljesítő kolléganő három évtizedes példaadó tanári munkájával a PRO Agria szakmai díj méltó kitüntetettje.