Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
PRO AGRIA SZAKMAI DÍJ-ban részesült Kocsis Emese tanárnő
Az igen sokoldalúan képzett tanárnő 30 éve dolgozik a pedagógus pályán, mindvégig iskolánkban. Alapvégzettségét tekintve matematika-kémia-informatika szakos tanár. Emellett angol tanári, majd közgazdász végzettséget is szerzett. Közoktatásvezetői diplomája is van.

Beosztott tanárként elsősorban a matematika oktatásában jeleskedik, mely tantárgyat angol nyelven is tanítja. Ezen jogosultságát az USA-ban szerezte. Eredményesen készíti fel tanítványait az érettségi vizsgákra. Több tanulója kiválóan szerepelt az országos és megyei tanulmányi versenyeken. Osztályfőnökként is remekül megállta a helyét. Kiváló kapcsolatot épített ki tanítványaival és azok szüleivel.

Magas szintű képzettsége, innovatív képességi, a pedagógus pálya és az iskola iránti elkötelezettsége, emberi tulajdonságai tették alkalmassá, hogy immár több, mint egy évtizede az iskolavezetés tagja.

Igazgatóhelyettesként a két tanítási nyelvű képzés, valamint a 6 osztályos gimnáziumi oktatás szakmai felelőse. Vezetői munkájának is köszönhetően mindkét ágazatunk az iskola „zászlóshajója” lett, országosan is nagy elismerésnek örvend.

Több pályázati program megírásában, bonyolításában sikerrel vett részt. A Határtalanul országos program keretében több száz tanuló külföldi útját segítette.

Pedagógiai programunk kidolgozásában, folytonos megújításában oroszlánrészt vállal.

Mester tanár, aki a pedagógus minősítések során nem csupán az intézményünkben, hanem a POK megbízásából más iskolákban is elismerésre méltó munkát végez.

A digitális technika és az ehhez kapcsolt oktatási módszerek kiváló ismerője és alkalmazója, példát adva a pedagógus kollégáknak. Ezen képességeit, felkészültségét remekül érvényesíti a „tantermen kívüli oktatás” idején. Hatékony szervező és irányító munkája nélkülözhetetlen az iskola számára.

A tehetséges, beosztott tanárként és iskolavezetőként is kiemelkedően teljesítő kolléganő három évtizedes példaadó tanári munkájával a PRO Agria szakmai díj méltó kitüntetettje.