Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Feb
29
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály) A beosztást a honlapon tesszük közzé február 24-én.
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály)
A beosztást a honlapon tesszük közzé február 24-én.
Feb
29
Végzős bál
Végzős bál
Feb
25
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Feb
21
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Feb
19
A középfokú iskolákba történő jelentkezés határideje
A középfokú iskolákba történő jelentkezés határideje
Feb
17
2020. május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje
2020. május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje 
Feb
13
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Feb
12
Síszünet
Síszünet. február 12-14.
Feb
10
Biológia OKTV II. forduló
Biológia OKTV II. forduló
Informatika versenyeredmények
Informatika OKTV Alkalmazói kategória
2. fordulóba jutott Fekete Krisztofer 11I és Sárosi Gábor 12I osztályos diákok. Felkészítő tanáruk: Zentai Péter
 
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatika Tanulmányi Verseny Programozás kategória
2. fordulóba jutott 
Bocsi Dominik 10D, Nagy Márton 10D, Csákó Balázs 10D, Sas Márton 9D, Nagy Máté 9D, Virág Dávid 9A – Király Sándor tanítványai
Kormos Ádám 9C, Ferenc Mátyás 9C – tanáruk Erki Gábor
Szabó Bence 10A – Macsinka Gábor tanítványa.
Bocsi Dominik 10 D osztály tanuló a verseny 3. fordulójába, a döntőbe jutott. 
 
Eszterházy Károly Egyetem Alkalmazói Versenye
Van Gogh Gang 3 fős csapat 1. helyezést ért el. Csapattagok:  Sallai Nóra 10F, Fekete Krisztofer 11I, Sárosi Gábor 12I osztályos tanulók. Felkészítő tanár: Zentai Péter

Eszterházy Károly Egyetem, WebGraf 2019 országos programozói versenyen a döntőbe (az 5. fordulóba) jutott csapatban Bocsi Dominik, Csákó Balázs és Szabó Péter, ott a 3. helyen végeztek.
 
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategória
2. fordulóba jutott 29 tanuló
Fülep Dániel 10D, Bocsi Dominik 10D, Pap István 10D, Tóth Marina 9D, Nagy Máté 9D, Hegyi Tamás 10D, Sas Márton 9D, Csákó Balázs 10D, Kiss Olivér 9D, Szalkai Attila Gergely 9D, Nyikos Dániel 9D, Tarnóczi Dániel 9D, Lázár Botond 9D, Szabó Péter Krisztián 10D, Szőllősi Bálint 10D, Tóth Ákos 10D, Orosz Tamás 10D, Virág Dávid 9A, Harik Ferenc Csanád 10D, Krinszki Mátyás 10D, Szakál Nóra 9D, Fehér Patricia 10D, Burján Norbert Dénes 9D – Király Sándor tanítványai
Sallai Nóra 10F, Papp Éva Krisztina 9E – felkészítő tanár Zentai Péter
Góz Júlia Kincső 10T, Szkálosi Attila 10T, Kanyok Bence 9F – tanáruk Nemcsik János
Török Luca 9DNy – tanára Busi Lajos.
 
Az elért eredményekhez szívből gratulálunk!
 


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign