Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁK;
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Felvételi
AJTP felvételi információk
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
May
27
Olasz nyelv érettségi (8:00)
 
May
23
Francia nyelv érettségi (8:00)
 
May
22
Fizika érettségi (8:00)
 
May
22
Vizuális kultúra érettségi (14:00)
 
May
21
Emelt szintű digitális kultúra érettségi (8:00)
 
May
20
Pünkösd hétfő, tanítási szünet
 
May
17
Gazdasági ismeretek (emelt szint) érettségi (14:00)
 
May
16
Földrajz érettségi (14:00)
 
May
16
Online fogadódélután (16:00–18:00)
 
May
14
Biológia érettségi (8:00)
 
May
13
Középszintű digitális kultúra érettségi (8:00)
 
May
10
Német nyelv érettségi (9:00)
Alsóbb évfolyamokon rendes órarend szerinti tanítás
May
9
Angol nyelv érettségi (9:00)
 
May
8
Történelem érettségi (9:00)
 
May
7
Matematika érettségi (9:00)
 
May
7
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás és 9. évfolyamon országos digitális mérések
május 7–9.
May
6
Magyar nyelv és irodalom érettségi (9:00)
Alsóbb évfolyamokon tanítási szünet
Szép sikerek az informatika versenyeken
Informatika OKTV Alkalmazás kategóriában 5 fő, a Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny Programozás kategóriában 6 fő, Alkalmazás kategóriában 21 fő jutott be a verseny második fordulójába. Szeretettel gratulálunk!

Részletes eredmények:

Informatika OKTV-n Alkalmazás kategóriában 5 diák jutott be nagyon magas pontszámmal a verseny 2. fordulójába:
Bárdos Krisztián, Morvai Ákos, Szabó Márton, Oravecz Alex – felkészítő tanáruk dr. Király Sándor,
Virág József Ádám – felkészítő tanára Zentai Péter.
Valamennyien a 12B osztály tanulói.

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny Programozás kategóriában 6 diák jutott a verseny 2. fordulójába:
Bocsi Dominik 9D, Nagy Márton 9D – felkészítő tanár dr. Király Sándor
Fekete Krisztofer Kristóf 10A – felkészítő tanára Zentai Péter
Szkálosi Attila 9T, Kanyok Bence 9F/Ny – felkészítő tanár dr. Király Sándor
Gercuj Bence 10D – felkészítő tanár Macsinka Gábor

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategóriában 21 fő jutott be a verseny 2. fordulójába
Szűcs Dávid 8K    - felkészítő tanár Czuforné Kleszó Éva
Erdélyi Áron 8K    - felkészítő tanár Macsinka Gábor
Fekete Krisztofer Kristóf 10A - felkészítő tanár Zentai Péter
Bocsi Dominik 9D
Fülep Dániel 9D
Pap István 9D
Szabó Péter Krisztián 9D
Csákó Balázs 9D
Hegyi Tamás 9D
Nagy Máté 9D/Ny
Szöllősi Bálint 9D
Tarnóczi Dániel 9D/Ny
Nyikos Dániel 9D/Ny
Krinszki Mátyás 9D
Sas Márton 9D/Ny
Harik Ferenc Csanád 9D
Szalkai Attila Gergely 9D/Ny
Tóth Csaba Tamás 9D/Ny        - felkészítő tanáruk dr. Király Sándor
Aranyi Patrik 10F
Deméndi Dávid György 9D/Ny
Kanyok Bence 9F/Ny            - felkészítő tanáruk Nemcsik János


Szívből gratulálunk, a további fordulókra eredményes felkészülést kívánunk!


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign