Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Feb
2
Neumann Bál
Neumann Bál
Feb
2
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategória II. forduló
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategória II. forduló
Feb
2
Informatika OKTV (Alkamazási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Alkamazási ismeretek kategória) II. forduló
Feb
1
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyamos osztályok számára
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyamos osztályok számára
Jan
31
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
31
Félévi szülői értekezlet a végzős évfolyam és a 7K, 8K osztályok számára
Félévi szülői értekezlet a végzős évfolyam és a 7K, 8K osztályok számára
Jan
25
A 2018/2019-es tanév első félévének utolsó tanítási napja
A 2018/2019-es tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
24
Angol nyelv OKTV I. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV I. kategória, II. forduló
Jan
23
Matematika OKTV I. II. kategória, II. forduló
Matematika OKTV I. II. kategória, II. forduló
Jan
22
Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló
Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló
Jan
22
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja
Jan
19
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Diákolimpikonok köszöntése a Városházán
Tanárként és edzőként összesen 67 nevelőt köszöntöttek november 14-én a legeredményesebben szerepelt tanulókkal együtt az egri Városháza dísztermében. Alpolgármesterként Martonné Adler Ildikó köszöntötte a kiváló teljesítményt nyújtott fiatalokat, akiknek a városvezetővel együtt a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, az Egri Vízilabda Klub női vezetőedzője, Biros Péter adott át elismeréseket.

Összesen 91 dobogós helyezést értek el az egri diákok:
1. hely: 34 (egyéni: 29, csapat: 5)
2. hely: 24 (17, 7)
3. hely: 33 (24, 9)
(zárójelben: egyéni, csapat)

Legtöbb érmet felmutató sportágak:
Karate: 17 (3 arany, 6 ezüst, 8 bronz)
Úszás: 10 (4, 3, 3)
Atlétika 10 (4, 2, 4)
Ökölvívás: 8 (5, 2, 1)
(zárójelben: arany, ezüst, bronz)
Az egri általános és középfokú intézmények közül 18 éremmel (7 arany, 3 ezüst, 8 bronz) iskolánk szerezte a legtöbb diákolimpiai érmet a 2017/2018-as tanévben:
Nyikos Dániel (karate, 1.)
Tarnóczi Kincső (karate, 3.)
Sári Pálma (gerelyhajítás, 1.)
Bukta Szonja (kötélugrás, 1.)
Ficsor Flóra (ritmikus gimnasztika, 1.)
Csorba Dominik Péter (cselgáncs, 2.)
Molnár Anna (uszonyos úszás, 3.)
Zana Domán (asztalitenisz, 3.)
Tóth Zétény (asztalitenisz, 3.)
Harik Ferenc (asztalitenisz, 3.)
Balogh Adrienn, Gál Dorka, Csillag Sára, Pálinkás Petra (floorball, 2.)
 Balogh Adrienn, Gál Dorka, Benyó Blanka, Gyenge Tekla, Nagy Eszter (floorball, 3.)
Hangrád Vivien, Fábián Alma, Grassi Gréta, Ádám Rebeka, Sütő Lili, Harangozó Gréta (torna, 3.)

Szeretettel gratulálunk a diákoknak, edzőiknek, testnevelő tanáraiknak!


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign