Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Sep
6
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
5
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
3
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
2
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Sep
1
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
27
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Diákolimpikonok köszöntése a Városházán
Tanárként és edzőként összesen 67 nevelőt köszöntöttek november 14-én a legeredményesebben szerepelt tanulókkal együtt az egri Városháza dísztermében. Alpolgármesterként Martonné Adler Ildikó köszöntötte a kiváló teljesítményt nyújtott fiatalokat, akiknek a városvezetővel együtt a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, az Egri Vízilabda Klub női vezetőedzője, Biros Péter adott át elismeréseket.

Összesen 91 dobogós helyezést értek el az egri diákok:
1. hely: 34 (egyéni: 29, csapat: 5)
2. hely: 24 (17, 7)
3. hely: 33 (24, 9)
(zárójelben: egyéni, csapat)

Legtöbb érmet felmutató sportágak:
Karate: 17 (3 arany, 6 ezüst, 8 bronz)
Úszás: 10 (4, 3, 3)
Atlétika 10 (4, 2, 4)
Ökölvívás: 8 (5, 2, 1)
(zárójelben: arany, ezüst, bronz)
Az egri általános és középfokú intézmények közül 18 éremmel (7 arany, 3 ezüst, 8 bronz) iskolánk szerezte a legtöbb diákolimpiai érmet a 2017/2018-as tanévben:
Nyikos Dániel (karate, 1.)
Tarnóczi Kincső (karate, 3.)
Sári Pálma (gerelyhajítás, 1.)
Bukta Szonja (kötélugrás, 1.)
Ficsor Flóra (ritmikus gimnasztika, 1.)
Csorba Dominik Péter (cselgáncs, 2.)
Molnár Anna (uszonyos úszás, 3.)
Zana Domán (asztalitenisz, 3.)
Tóth Zétény (asztalitenisz, 3.)
Harik Ferenc (asztalitenisz, 3.)
Balogh Adrienn, Gál Dorka, Csillag Sára, Pálinkás Petra (floorball, 2.)
 Balogh Adrienn, Gál Dorka, Benyó Blanka, Gyenge Tekla, Nagy Eszter (floorball, 3.)
Hangrád Vivien, Fábián Alma, Grassi Gréta, Ádám Rebeka, Sütő Lili, Harangozó Gréta (torna, 3.)

Szeretettel gratulálunk a diákoknak, edzőiknek, testnevelő tanáraiknak!


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign