Irinyi János Kémiaverseny II. forduló
Feb
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatainak emlékéről (Emléknap február 25.)
Feb
Pénzügyi és vállalkozói témahét (február 25-március 1.)
 Pénzügyi és vállalkozói témahét
Feb
Személyes találkozás az általános iskolásokkal (hatodikos és nyolcadikos tanulókkal és szüleikkel)
Végzős bál
Feb
Jelentkezési lapok beadási határideje a középfokú felvételi eljárásban
Feb
Május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Arany Dániel Matematikaverseny II. forduló
Síszünet
 Síszünet (február 13-15.)
Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Öveges József Fizikaverseny
Gratulálunk a Neumann versenyek díjazottjainak!
Az őszi Neumann versenyek iskolánk hagyományainak nagyon fontos színfoltját jelentik. Sok általános iskolai tanuló már hatodik, hetedik osztályban bekapcsolódik az idegen nyelvi és természettudományi versenyekbe, így nyolcadikosként már régi jó ismerősként köszönhetjük őket iskolánkban.
Nagy jelentőséget tulajdonítunk a tehetségek felkutatásának, szerves része ez tehetségkereső, tehetséggondozó munkánknak, melyet 2011 óta a Tehetségpontok országos hálózatának tagjaként végzünk. Sokszínű tevékenységünket a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács Kiválóan Akkreditált Tehetségpont, az Új Nemzedék Központ pedig Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel ismerte el.
Ebben az évben is nagyon sok egri, vidéki és megyénken kívüli tanuló jelentkezett a megmérettetésre. Nem csak az egri Kemény Ferenc, EKE Gyakorló, Hunyadi Mátyás, Lenkey János, Balassi Bálint Általános Iskolák tanulói szerepeltek szépen, hanem érkeztek és sikert értek el tanulók a Hevesi Körzeti Általános Iskolából, Bélapátfalváról a Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolából, Szilvásváradról, Salgótarjánból a Gagarin Általános Iskolából, Noszvajról, Salgótarjánból, Ózdról, Gyöngyösről, Füzesabonyból, Szolnokról, Tiszacsegéről, valamint más településekről is.
Ebben az évben a legeredményesebb általános iskola a Neumann versenyeken az Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola és az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet volt.
Munkájukat „A Neumann tanulmányi versenyek legeredményesebb iskolája” címmel köszöntük meg.

Tanulóink és tanáraink nevében gratulálunk és további sok sikert kívánunk a Neumann verseny díjazottjainak és felkészítő tanárainak! A közelgő téli szünetre jó pihenést és kellemes ünnepeket!

Díjazottak 1-3. helyezés
Díjazottak 4-10. helyezés