Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Gratulálunk a Neumann versenyek díjazottjainak!
Az őszi Neumann versenyek iskolánk hagyományainak nagyon fontos színfoltját jelentik. Sok általános iskolai tanuló már hatodik, hetedik osztályban bekapcsolódik az idegen nyelvi és természettudományi versenyekbe, így nyolcadikosként már régi jó ismerősként köszönhetjük őket iskolánkban.
Nagy jelentőséget tulajdonítunk a tehetségek felkutatásának, szerves része ez tehetségkereső, tehetséggondozó munkánknak, melyet 2011 óta a Tehetségpontok országos hálózatának tagjaként végzünk. Sokszínű tevékenységünket a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács Kiválóan Akkreditált Tehetségpont, az Új Nemzedék Központ pedig Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel ismerte el.
Ebben az évben is nagyon sok egri, vidéki és megyénken kívüli tanuló jelentkezett a megmérettetésre. Nem csak az egri Kemény Ferenc, EKE Gyakorló, Hunyadi Mátyás, Lenkey János, Balassi Bálint Általános Iskolák tanulói szerepeltek szépen, hanem érkeztek és sikert értek el tanulók a Hevesi Körzeti Általános Iskolából, Bélapátfalváról a Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolából, Szilvásváradról, Salgótarjánból a Gagarin Általános Iskolából, Noszvajról, Salgótarjánból, Ózdról, Gyöngyösről, Füzesabonyból, Szolnokról, Tiszacsegéről, valamint más településekről is.
Ebben az évben a legeredményesebb általános iskola a Neumann versenyeken az Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola és az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet volt.
Munkájukat „A Neumann tanulmányi versenyek legeredményesebb iskolája” címmel köszöntük meg.

Tanulóink és tanáraink nevében gratulálunk és további sok sikert kívánunk a Neumann verseny díjazottjainak és felkészítő tanárainak! A közelgő téli szünetre jó pihenést és kellemes ünnepeket!

Díjazottak 1-3. helyezés
Díjazottak 4-10. helyezés