Oct
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Október 23. ünnepi megemlékezés
Szintemelő informatika érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk”
Oct
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
Buszt festenek a diákok
Mint az előző években, idén is megszervezésre került a buszfestés, köszönhetően az Egri Kulturális és Művészeti Központnak, valamint Deákné Holló Tímea tanárnőnek. Ezen alkalommal a Gárdonyi téren volt lehetőségünk kiélni művészi tehetségünket. A fő célja a dekorálásnak a figyelemfelhívás, közösségteremtés, a busszal való utazás kiemelése, mellyel csökkenthetjük a környezetünkbe jutó káros anyagok mennyiségét. A programon természetesen iskolánk tanulói is, főként a 12. évfolyamos diákok vettek részt, a vizuális kultúra tantárgy egyik projektjének keretein belül.
Minden alkalommal adott egy téma. Idén a közlekedéssel kapcsolatos dolgokban kellett gondolkodnunk, és kiengednünk fantáziánkat.
A csoportunk körülbelül 2 órát foglalkozott a számunkra kijelölt terület kitöltésével. Mindenkinek megvolt a saját feladata. Volt, aki rajzolt/festett, vagy mindkettőt csinálta. Kisérő tanárunk, Deákné Holló Tímea Tanárnő figyelemmel kísérte munkánkat, és ellátott minket különböző tanácsokkal, ötletekkel. Gyorsan elrepült az idő, és mire már feleszméltünk, a mestermű készen is volt.
A csapat remekül érezte magát, így a program a hőség ellenére is remek délutáni időtöltésnek bizonyult. A produktum szerintem magáért beszél.
A többi iskola diákjai által készített művek is zseniálisan sikerültek. Az elképesztően színes buszt, amely naponta közlekedik a városban, bárki, bármikor szemügyre veheti.
Természetesen kellett valamiféle jelzés arról, hogy kik a tulajdonosai a képnek. Nekünk neumannos diákoknak ez az N betű.

Együd Ármin Bendegúz, 12.C osztályos tanuló