Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Sep
7
Szülői értekezlet a 9-11. évfolyam számára (15:00)
Szülői értekezlet a 9-11. évfolyam számára (15:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Sep
6
Szülői értekezlet a 12. évfolyam (15:00) és a 7-8K osztályok szülei számára (16:00)
Szülői értekezlet a 12. évfolyam (15:00) és a 7-8K osztályok szülei számára (16:00)
Sep
2
Tanévnyitó ünnepség
Tanévnyitó ünnepség (14.00)
Aug
28
Javító és osztályozó vizsgák
Javító és osztályozó vizsgák (Augusztus 28-29)
Aug
23
Gólyatábor
Gólyatábor (Augusztus 23-26)
Természettudományos versenyeredmények
Tanulóink az elmúlt időszakban számos természettudományi versenyen szerepeltek eredményesen, kémia, fizika és földrajz tantárgyakból. A Hevesy György kémiaversenyen területi első helyezést, az Irinyi János kémiaversenyen megyei első helyezést ért el Ungvári Ákos (9K), felkészítő tanára Verébné Sós Györgyi. Az „Itthon otthon vagy!” földrajzversenyen Varga Gergő (8K) az országos döntőbe jutott, felkészítő tanára Dr. Löveiné Hadnagy Katalin.

Tanulóink az elmúlt időszakban számos természettudományi versenyen szerepeltek eredményesen, kémia, fizika és földrajz tantárgyakból.

Irinyi János kémiaverseny:

Ungvári Ákos (9K)

megyei 1. hely

Fülöp Zita (9D)

megyei 3. hely

Bíró Máté (9D)

megyei 4. hely

Felkészítő tanáruk: Verébné Sós Györgyi

Hevesy György kémiaverseny:

Ungvári Ákos (9K)

területi 1. hely

 Felkészítő tanára: Verébné Sós Györgyi

Hegedűs Panni (8K)

területi 9. hely

Kovács Attila Patrik (8K)

területi 10. hely

Csutorás László (7K)

területi 16. hely

Felkészítő tanáruk: Dománné Kun Gabriella

Curie kémia emlékverseny:

Hegedűs Panni (8K)

területi 15. hely

Együd Ármin (11.évf)

területi 7. hely

Felkészítő tanáruk: Dománné Kun Gabriella

Pádár Ottó Áron (10.évf)

területi 7. hely

Seiler Dániel (10.évf)

területi 8. hely

Skarupa Fanni (10.évf)

területi 9. hely

Magyari Kata (10.évf)

területi 10. hely

Felkészítő tanáruk: Vasné Harza Irén

Mátrai Tibor megyei fizikaverseny:

Zsiga Tamás (10D)

10. évfolyam megyei 4. helyezés

Kis Ákos

12. évfolyam megyei 3. helyezés

Csuja Zoltán

12. évfolyam megyei 4. helyezés

Felkészítő tanáraik: Sebestyén Csilla, Veres Tibor

„Itthon otthon vagy!” földrajzverseny:

Varga Gergő (8K) az országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Dr. Löveiné Hadnagy Katalin

 

Szeretettel gratulálunk!



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign