Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Feb
24
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály)
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály)
Feb
24
Végzős bál
Végzős bál
Feb
23
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Feb
16
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Feb
14
Síszünet
Síszünet, 02.14-02.16.
Feb
8
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Feb
6
Hetedikesek matematikaversenye, döntő
Hetedikesek matematikaversenye, döntő
Feb
3
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategória II. forduló
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategória II. forduló
Feb
3
Informatika OKTV I. kategória (Alkalmazás), II. forduló
Informatika OKTV I. kategória (Alkalmazás), II. forduló
Feb
2
Szülői értekezlet 9-11. évfolyam osztályai részére (15:00 – közös, 16:00 – osztályonként)
Szülői értekezlet 9-11. évfolyam osztályai részére (15:00 – közös, 16:00 – osztályonként)
Feb
1
Szülői értekezlet a végzős évfolyam osztályai és a 7K, 8K részére (15:00 – közös a végzős évfolyamnak, 16:00 – osztályonként)
Szülői értekezlet a végzős évfolyam osztályai és a 7K, 8K részére (15:00 – közös a végzős évfolyamnak, 16:00 – osztályonként)
Nemes Tihamér OITV
A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Versenyen programozás kategóriában 3 tanuló, az alkalmazás kategóriában 22 tanuló jutott tovább a második fordulóba.

Programozás kategória – 2. fordulóba jutott

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanára

Barta Levente

8K

Macsinka Gábor

Hidvégi Ádám

8K

Nemcsik János

Nagy Dániel

10A

Nemcsik János



Alkalmazás kategória – 2. fordulóba jutott

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanára

Fülep Szabolcs

8K

Czuforné Kleszó Éva

Mihalov Zsombor

8K

Macsinka Gábor

Fülep Dániel

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Hegyi Tamás

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Csákó Balázs

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Bocsi Dominik

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Orosz Tamás

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Szabó Péter Krisztián

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Harik Ferenc Csanád

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Krinszki Mátyás

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Szőllősi Bálint

9D/Ny

Dr. Király Sándor

Polgár Bálint

9D

Erki Gábor

Vigh Tamás

9F

Erki Gábor

Vajda Máté Pál

9F

Erki Gábor

Sárosi Gábor

10F

Zentai Péter

Fekete Krisztofer

9A

Zentai Péter

Aranyi Patrik

9F

Nemcsik János

Kovács Gábor

10D

Nemcsik János

Eged Armand

10D

Nemcsik János

Berényi Levente

10T

Nemcsik János

Balogh Mercédesz

10T

Nemcsik János

Tayler Samuel Francis

10A

Nemcsik János



Szeretettel gratulálunk a szép sikerhez és sikeres felkészülést kívánunk a további versenyzéshez!


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign