Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Apr
11
Költészet napja
Költészet napja
Mar
31
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Mar
22
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Mar
15
Március 15. - Nemzeti ünnep
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
8
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Mar
6
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
5
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
Mar
1
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Arany Dániel Matematikaverseny
A Bolyai János Matematikai Társulat a 2017/2018. tanévben is meghirdette az Arany Dániel Matematikai Tanulóversenyt, amely az egyik legrangosabb, legnehezebb megmérettetés a 9-10. osztályos, matematikában tehetséges diákok számára. A verseny két korcsoportban zajlik.
A „KEZDŐK” csoportban versenyeznek a magyarországi középiskolákba járó, matematikából 9. évfolyamos tanulók, a „HALADÓK” csoportban pedig a magyarországi középiskolákba járó, matematikából 10. évfolyamos tanulók. Iskolánkból az Arany Dániel Matematikaverseny második fordulójába kilenc tanuló jutott tovább:


Kezdők (9. osztály):
Nagy Márton 9D/Ny
Felkészítő tanára: Csörgő Mária
Dobi Dorina 9K
Felkészítő tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna
Fülöp Zita 9D
Nagy Donát 9D
Bíró Máté 9D
Czigány Hella 9D
Felkészítő tanáruk: Petrásné Szűcs Eleonóra

Haladók (10. osztály):
Gór Bence 10D
Felkészítő tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna
Tóth Krisztián 10D
Zsiga Tamás 10D
Felkészítő tanáruk: Petrásné Szűcs Eleonóra

Szeretettel gratulálunk, és sikeres felkészülést kívánunk a februári második fordulóhoz!



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign