Jun
Vakáció! :-)
Tájékoztató a központi írásbeli felvételiről
Kedves általános iskolás tanulók!

A magyar nyelv és matematika központi írásbeli ideje a 6. és 8. osztályos tanulóknak 2018. január 20., szombat 10 óra.
Helyszín: Eger, Rákóczi út 48. (A Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium főépülete.)
Erre az időpontra várjuk azokat a diákokat, akik a központi írásbeli felvételire való jelentkezési lapjukat a Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégiumba adták be.

A vizsgával kapcsolatosan külön írásbeli értesítést nem küldünk.

Kérjük, érkezzetek meg a kezdés előtt fél órával, hogy a beosztás szerint elfoglalhassátok a helyeiteket.

Az AJTP-re jelentkezett tanulókat már levélben értesítettük arról, hogy felvételijük január 19-20-án lesz.

Kérjük, hogy a központi írásbeli vizsgára személyazonosítására alkalmas igazolványt – diákigazolványt vagy személyi igazolványt – hozzatok magatokkal. Tájékoztatunk Benneteket arról, hogy az írásbeli vizsga során – a dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni. A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.

Minden tanulónak sok sikert kívánunk!