Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Angie, „Te Aranyok Aranya”!
Az Országos Széchenyi Könyvtár, a Magyartanárok Egyesülete és a Magyar Olvasástársaság az ARANY JÁNOS EMLÉKÉV 2017 keretében magyarországi és külhoni diákok számára meghirdetett szavalóversenyre nevezett októberben Bani-Akoto Angelina, iskolánk 12H osztályos tanulója, aki végül a döntőben különdíjas lett.
A felkészülés során Angie mindvégig klasszikus költőnk különleges érzékenységére, humorára és főleg gyönyörű magyar nyelvére koncentrált; de nem felejtette el azt sem, hogy egy előadóművésznek a deli hallgatóság figyelmét kell megragadnia.

Fontos segítség volt számára, hogy a verseny előtt egy-egy osztályban előadhatta a szabadon választott Vörös Rébék című balladát, illetve a kötelezőnek választott Tamburás öreg úr című költeményt.
Aki ebből kimaradt meghallgathatja a budapesti előadást ide kattintva.
Az iskolatársak nem lepődtek meg igazán, hogy a miskolci területi döntőn (november 13-án volt) a zsűri bizalmat szavazott Angie előadásának, és harmadikként ugyan, de továbbjuttatta a fővárosi döntőbe.
November 25-én, szombaton a korcsoportjában 26-an versenyeztek: a hét területi döntő, valamint a két, az emlékévben rendezett legnagyobb Arany János-szavalóverseny első három helyezettje. A kötelező verseket már csak azok tízen – köztük Angie is – mondták el, akik között a helyezéseket és a különdíjakat osztották ki legvégül. A miskolci mezőny erejét mutatja, hogy a legjobb tízben közülük két versenyző szavalt még, és a végső győztes is innen érkezett.
A jutalom az oklevél és a gazdag könyvcsomag mellett természetesen a szavalatok élménye volt – , melyet ezúton is köszönünk a többi résztvevőnek. Bizonyára jó lesz beépíteni az itt szerzett tapasztalatokat későbbi tanulmányokhoz is. Reméljük, erről is beszámolunk majd!