Oct
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Október 23. ünnepi megemlékezés
Szintemelő informatika érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk”
Oct
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
„25 év Lippstadt”
25. jubileumi évfordulójához érkezett iskolánk és a lippstadti Marienschule cserekapcsolata. Ez alkalomból még különlegesebb ez a tanév. Negyed évszázaddal ezelőtt elindult a két ország, a két város, a két iskola között egy olyan kapcsolat, amely hamar barátsággá vált és mindkét fél azóta is szívén viselve gondosan ápolja.
Szeptember 11-én 22 izgatott „neumannos” diák várta, hogy begördüljön a német rendszámú busz, melyen 22 ugyanolyan izgatott német diák kukucskált ki az ablakon és kíváncsian találgatták, ki, kinek a partnere. Nagy volt az öröm a találkozáskor. A hosszú utazás ellenére mindenkinek sok mondanivalója volt. Másnap elkezdődtek a közös programok. Utazások, élmények, beszélgetések, éneklések, játékok, móka és kacagás. Voltunk a diósgyőri várban, ahol az íjászkodást is kipróbáltuk, Lillafüreden libegőztünk, megnéztük Eger belvárosát, bemutattuk az iskolánkat, elutaztunk Budapestre, kirándultunk Szilvásáradon. Nagyon tartalmasan töltöttük a hetet és mindeközben észre sem vettük, hogy egyre közelebb kerültünk egy máshoz és hogy mennyit tanultunk. A hét közepén a Marienschule igazgatónője, Frau van der Wal is meglátogatott minket és az iskolánkat. Külön öröm volt számunkra, hogy megtisztelt minket, hiszen ez az évforduló alkalmat adott a személyes megismerkedésre és a jubileumi ajándék átadására.
A hét nagyon hamar elrepült mindenki számára. Könnyes volt a búcsú vasárnap reggel az induláskor. Hosszan integetve néztük, ahogy kigurul a busz a parkolóból és egyre csak azt kiabáltuk, hogy viszontlátásra júniusban!