Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Iskolánk a Jdi-Jugend debattiert internationale- Vitázik a világ ifjúsága család tagja lett
2016. szeptemberében iskolánk bekerült Jdi-Jugend debattiert internationale- Vitázik a világ ifjúsága projektbe, versenybe. Az egész országból 16 iskola vehet részt ezen a nívós versenyen.
A Vitázik a világ ifjúsága (Jugend debattiert international) középiskolai tanulókat megszólító, német nyelvű nemzetközi vetélkedő, melyen Közép- és Kelet-Európa fiataljai mérik össze tudásukat. A vetélkedőre cseh, észt, lengyel, lett, litván, magyar, orosz (moszkvai és szentpétervári) valamint ukrán tanulók nevezhetnek be. 2016-tól Szlovákia és Szlovénia is részt vesz a projektben. A vetélkedő a Goethe Intézet, az Emlékezet, Felelősség és Jövő Alapítvány, a Közhasznú Hertie Alapítvány és a Külföldi Német Iskolák Központi Igazgatóságának közös projektje, melyet Magyarországon a Hanns-Seidel-Stiftung, az E.ON Hungária Zrt., a Konrad-Adenauer-Stiftung, a Magyarországi Németek Önkormányzata és az ELMŰ-ÉMÁSZ támogat. A Vitázik a világ ifjúsága az egyetlen olyan német nyelvű nemzetközi vetélkedő, amelynek keretében a különböző országok középiskolás tanulói vitakultúrájukat mérik össze. A vetélkedő célja annak elősegítése, hogy Közép- és Kelet-Európa fiataljai nézeteiket és álláspontjaikat megalapozottan és meggyőzően képviseljék, és eközben a német nyelvet, mint a vita eszközét egyre magasabb szinten használják. A vetélkedő tárgyát a német nyelven folytatott vita képezi, amely olyan témaköröket ölel fel, mint például az iskolai mindennapok, az alapvető emberi jogok, a történelem (különösen a történelmi igazságtalanságok feldolgozása) és különböző európai szintű kérdésfelvetések. A projektben 10. osztálytól vehetnek részt azok a tanulók, akik a Közös Európai Referenciakeretben meghatározott (legalább) B2 szintű német nyelv-tudással rendelkeznek.
Iskolánk két tanulója Sári Bertold József 10. B és Schnémann Marcell 12. c osztályos tanulók vettek részt sikeresen 2017. március 10. a regionális versenyen. Sári Bertold József 3 hetes németországi ösztöndíjat nyert Jdi- Vitázik a világ ifjúsága verseny keretén belül.