Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Európai Uniós témahét
2017. 04.19 – 21. közt Európai Uniós témahét került megrendezésre iskolánkban az Európai Parlament nagykövet iskola program keretein belül. A program célja az volt, hogy a diákok által tanult tantárgyak mindegyikében valamilyen formában megjelenjen az Európai Unió.

04.19-én a nyelvi napon a tanult idegen nyelvekhez kapcsolódóan a diákoknak lehetőségük volt előadásokon részt venni, a szünetekben pedig izgalmas feladatok, játékok és egy színvonalas és rengeteg diákot vonzó gasztronómiai bemutatóra került sor.

04.20-án a humán szakmacsoport és az Európai Unió országainak irodalma mutatkozott be. A diákok a tagállamok költőitől olvashattak verseket eredeti nyelven és természetesen magyarra fordítva is. Rengeteg diák csatlakozott a szünetben megrendezett közös versmondáshoz is.
Ezen a napon sportoltak is a diákok, a Római Szerződés aláírásának 60. évfordulója alkalmából iskolánk 60 diákja futott 1957 métert nagy közönséget vonzva sárga és kék pólóban.
A sport mellett a tánc is megjelent, hiszen a nagyszünetben a vállalkozó kedvű diákok néptánctanulásban, körtáncban is részt vettek.

A pénteki napon a természettudományokon keresztül mutattuk be az Európai Unió egy-egy prioritását, szakpolitikáját, mint például a környezetvédelem és a fenntartható fejlődés. Az aulában paravánokra kihelyezett információs táblák várták a diákokat, a szünetekben pedig prezentáció bemutatására került sor a tagországok Nobel-díjas fizikusairól. Ezen kívül színvonalas vetélkedők, társasjáték, totók mérték a diákok tudását. A program részeként ökológiai lábnyomot lehetett számítani, illetve egy topográfiai vetélkedő is színesítette a programot.

Előadóink érdekes és a diákok számára rendkívül hasznos információkkal szolgáltak előadásaik során. elfogadta meghívásunkat Miszné Mestellér Zsuzsanna, aki a Heves Megyei Europe Direkt Tájékoztatási irodától érkezett, illetve Jancsi Beáta, az Európai Parlament Tolmács és Fordító Irodától, aki a nyelvi sokszínűségről tartott előadást.