Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Apr
11
Költészet napja
Költészet napja
Mar
31
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Mar
22
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Mar
15
Március 15. - Nemzeti ünnep
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
8
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Mar
6
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
5
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
Mar
1
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Zrínyi Matematikaverseny
A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány az idei tanévben is megrendezi a Zrínyi Ilona kétfordulós (területi, országos) matematikaversenyt. A területi fordulók lezajlottak, iskolánk tanulói szép eredményeket értek el. Részletek:

Egyéni eredmények
Csillag Sára (7K)          5. hely (Dománné Kun Gabriella)
Dobi Dorina (8K)           2. hely (Fülepné Bartkó Zsuzsanna, Kocsis Emese)
Tóth Krisztián (9D)        3. hely (Petrásné Szűcs Eleonóra)
Romasz Ádám (11B)    1. hely (Dr. Liptainé Reszegi Ágnes)
Boros Gergely (12B)     3. hely (Petrásné Szűcs Eleonóra)

Csapatverseny eredménye
Fülöp Zita (9D/ny)                            (Bana József)   
Mészáros Márk (9T)        1. hely    (Csige- Balázs Éva)
Tóth Krisztián (9D)                          (Petrásné Szűcs Eleonóra)


Bányai Dóra (11I)   
Kinczel Tamás (11B)        1. hely     (Dr. Liptainé Reszegi Ágnes)
Romasz Ádám (11B)   





Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign