Oct
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Október 23. ünnepi megemlékezés
Szintemelő informatika érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk”
Oct
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
Nyertes pedagógiai Projektek a Francia Intézet támogatásában
Örömmel adjuk hírül, hogy iskolánk támogatást nyert a Francia Intézet által kiírt pedagógiai projekt megvalósítására benyújtott mindhárom pályázatával.
Első körben egy levélíró pályázatot hirdettünk, melyben a francia hagyományoknak megfelelően a Télapónak kellett levelet írni, valamint illusztrációval ellátni. A versenyt két kategóriában, négy egri gimnázium diákjainak részvételével bonyolítottuk: a Neumannon kívül a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, a Dobó István Gimnázium valamint a Pásztorvölgyi Gimnázium diákjai pályáztak. Szép sikerek születtek, a Neumannos, diákok nagyszerűen szerepeltek: a kezdők között Fekete Krisztina Beatrix, 9 E/ny osztályos tanuló az első helyet, a haladók között Kónya Zsófia 12 h osztályos tanuló a második, Tóth Viktória 10 e osztályos tanuló a harmadik helyet szerezte meg. A Francia Intézet könyvjutalmakkal díjazta a helyezetteket.
A második nyertes projekt a Francia nyelv ünnepéhez kapcsolódik. Hagyományosan meghirdetik a Dis-moi dix mots! című rendezvényt, melyben évről évre tíz kiválasztott szó kerül a figyelem központjába. Ezen a tíz szó köré szerveződik az iskolai program is, melynek keretében művészeti pályázatot hirdetünk a diákoknak: a tíz szó valamelyikét kell tetszőleges technikával illusztrálni.
A harmadik projektünkre szintén ezen az ünnepen kerül sor: egy francia nyelvű iskolaújság elkészítését támogatja a Francia Intézet, mely diákjaink szerkesztésében jelenik majd meg. Köszönjük a támogatást!