Oct
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Október 23. ünnepi megemlékezés
Szintemelő informatika érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk”
Oct
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
TANKÖNYVINFORMÁCIÓK
Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A Kelló a 2016-17-es tanévben is az iskolának küldi csekkeket a tankönyvekkel együtt.
A tankönyvek átvételének módja:
•    a 7-8-előkészítő évfolyamok tanulói augusztus 31-én 9 óra és 13 óra között, az ünnepélyes tanévnyitó előtt, valamint az osztályfőnöki napok alatt osztályonként;
•    a 9-10 évfolyam tanulói szeptember 1-jén, csütörtökön az osztályfőnöki napon;
•    a 11-12 évfolyam tanulói szeptember 2-án, pénteken az osztályfőnöki napon vehetik át a könyveiket.
A tankönyvek átvételekor a tanuló aláír egy Kello által előállított formanyomtatványt, melyből egy példányt az Önöké, ekkor kapják meg a csekket is.

Előfordul, hogy a tanulóknak nem minden tankönyv meg lett rendelve, mert az csak a szintfelmérő megírása után történik meg. A csoportokba osztás után a tanulóknak pótrendelés keretében kerülnek megrendelésre a tankönyvek, melyeket a Kello szeptember végéig eljuttat az iskolának (újabb csekkel együtt).

Nyomatékosan kérek mindenkit, aki jogosult az ingyenes tankönyvellátásra, a félreértések elkerülése érdekében, hozza magával a szükséges igazolás egy másolatát az átvétel időpontjára. Aki szeptember 30-ig nem igazolja a jogosultságot, annak a tavalyi gyakorlat szerint, ki kell fizetni a tankönyvek árát.

Amennyiben a tanulók tankönyvrendelése június 30-ig nem lett jóváhagyva a http://szuloifelulet.kello.hu oldalon, a teljes tankönyvcsomagot kiszállították, a fizetős diákoknak van lehetőség visszáruzni, a nem kért könyveket, melyeket 1-jén és 2-án a tanórák után a könyvtárban intézem.

Kérdéseiket és észrevételeiket e-mailben a banaj „kukac” nejanet „pont” hu címen fogadom.

Bana József
tankönyvfelelős tanár