Tantestület
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. december 17. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2022. január 3. hétfő)
Gombavató
Karácsonyi ünnepség
Dec
Munkanap, tanítási nap (szombat, hétfői 1-4. tanórák megtartásával)
Dec
Online fogadódélután (15:00-17:00, a Microsoft Teams-ben)
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Varga Tamás Matematikaverseny I. forduló
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Lippstadti csereprogram - 2015/16
 Moritz, Jessica, Charlotte, Leon …. Csak néhány név a német diák közül, akik készen álltak megismerni egy másik kultúrát, betekinteni egy másik európai iskola és család életébe. Mindezt számukra a lippstadti Marienschule és a Neumann Középiskola között 1992-óta sikeresen működő diákcsereprogram tette lehetővé.
Gaby Ibing-Heinemann Tanárnő és Wilfried Jäger Tanárúr, vezetésével szeptember elején 22 német diák érkezett Egerbe. Nagy Orsolya és Kelemen Tünde Tanánők kiváló időt „rendeltek“ német barátaiknak, akik a péntek esti érkezést követően szombaton a várost, a Marcipán Múzeumot, a Minaretet tekinthették meg. Vasárnap a családoké volt a főszerep: Aggtelek, miskolctapolcai Barlang-fürdő, bográcsozás…. végtelen volt az élmények sora. Hétfőn a fővárosé volt a főszerep: a Parlament, a Mátyás-templom, s egy dunai hajókázás szerepelt a programban. A kedden délelőtt a német diákok várakozással telve kisérték el magyar vendéglátóikat az órákra, majd Dr. Sipos Mihály Igazgató Úr köszöntötte őket. Délután a Csillagvizsgáló bűvölte el a német diákságot. Szerdán a Mátai Lovasfaluban szekerekre szállva közelről csodálhatták meg a „pusztát“. Csütörtöki Szilvásváradi túrát már a búcsúest követte, amire a Csobogó étteremben került sor. A vidám tekintetek mellett itt-ott szomorú arcocskák jelentek meg, készültek az utolsó előtti közös fényképek. „Hamarosan találkozunk!” –hangzottak a kiáltások péntek reggel a busznál, ugyanis júniusban folytatódik a program Lippstadtban. Addig is „Bis bald!”

Képek a galériában találhatók....