Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
May
29
Országos kompetenciamérés
Országos kompetenciamérés
May
22
Idegen nyelvi mérés 8K
Idegen nyelvi mérés 8K
May
20
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
May
17
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
May
16
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
May
15
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
May
14
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
May
13
Európa Nap
Európa Nap
May
10
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
May
10
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Fogadódélután (15:00 - 17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Kertész – Palotás Megyei Matematikaverseny
Az idei tanévben is megrendezésre került a Kertész Andor - Palotás József Megyei Matematikaverseny, amelyet a Heves Megyei Pedagógiai Intézet és a Szilágyi Erzsébet Gimnázium szervezett. Iskolánk a szakközépiskolák számára rendezett Kertész Andor matematikai emlékversenyen újra az első helyezést érte el, a 10-12. évfolyamokon neumannos diákok szerepelnek a dobogós helyeken. A gimnáziumok Palotás József versenyén ugyancsak első és második helyezést értek el diákjaink a kilencedik és a tizedik évfolyamon. Szeretettel gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáraiknak!

Részletes eredmények:


Helyezés

Név

Osztálya

Felkészítő tanárai

1.

Romasz Ádám

9D

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

3.

Zsemberi Dániel

9D

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

7.

Bányai Dóra

9D

Bana József

1.

Bartalis Dávid

10E

Kocsis Emese, Fülepné Bartkó Zsuzsanna

2.

Soós Szilvia

10D

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

3.

Boros Gergő

10D

Petrásné Szűcs Eleonóra, Fülepné Bartkó Zsuzsanna

8.

Azurák Enikő

10T

Horváth Zita, Fülepné Bartkó Zsuzsanna

8.

Fónagy Patrik

11B

Dr. Liptainé Reszegi Ágnes

8.

Kormos Henrietta

11B

Dr. Liptainé Reszegi Ágnes

5.

Faragó Bence

12B

Petrásné Szűcs Eleonóra

11.

Tóber Bence

12B

Petrásné Szűcs Eleonóra

 

Helyezés

Név

Osztálya

Felkészítő tanárai

2.

Páricsi Dániel

10A

Zsebe Dániel

3.

Nagyfejű Dominik

10A

Zsebe Dániel

5.

Görzsöny Balázs

10A

Zsebe Dániel

1.

Várhegyi Máté

11B

Szakaliné Haraszti Éva

2.

Lövei Péter

11B

Szakaliné Haraszti Éva

3.

Bóta Zsombor

11B

Szakaliné Haraszti Éva

4.

Nagy Attila

11B

Szakaliné Haraszti Éva

4.

Kulcsár Márton

11B

Szakaliné Haraszti Éva

1.

Burom Bence

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra, Barczi-Veres Krisztina

1.

Varga Zsombor

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra

2.

Kulcsár Virág

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra, Barczi-Veres Krisztina

3.

Szabó Dániel

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra, Barczi-Veres Krisztina



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign