Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Feb
1
Neumann Bál
Neumann Bál
Feb
1
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Feb
1
Informatika OKTV (Alkamazási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Alkamazási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
31
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyamos osztályok számára
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyamos osztályok számára
Jan
30
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
30
Félévi szülői értekezlet a végzős évfolyam és a 7K, 8K osztályok számára
Félévi szülői értekezlet a végzős évfolyam és a 7K, 8K osztályok számára
Jan
24
A 2019/2020-as tanév első félévének utolsó tanítási napja
A 2019/2020-as tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
23
Angol nyelv OKTV I. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV I. kategória, II. forduló
Jan
22
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja
Jan
22
Matematika OKTV I. II. kategória, II. forduló
Matematika OKTV I. II. kategória, II. forduló
Jan
21
Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló
Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló
Jan
18
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Jan
17
AJTP felvételi
AJTP felvételi
Jan
16
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol szóbeli forduló 14:00
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol szóbeli forduló 14:00
Jan
16
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Heves megyei forduló
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Heves megyei forduló
Jan
15
Hatodikosok idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló 14:00
Hatodikosok idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló 14:00
Jan
15
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - német szóbeli forduló 14:00
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - német szóbeli forduló 14:00
Jan
11
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
11
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Jan
10
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:15-15:30
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:15-15:30
Jan
8
Tájékoztató előadás az általános iskolásoknak (hatodikosoknak és nyolcadikosoknak), 14:00
Tájékoztató előadás az általános iskolásoknak (hatodikosoknak és nyolcadikosoknak), 14:00
Kertész – Palotás Megyei Matematikaverseny
Az idei tanévben is megrendezésre került a Kertész Andor - Palotás József Megyei Matematikaverseny, amelyet a Heves Megyei Pedagógiai Intézet és a Szilágyi Erzsébet Gimnázium szervezett. Iskolánk a szakközépiskolák számára rendezett Kertész Andor matematikai emlékversenyen újra az első helyezést érte el, a 10-12. évfolyamokon neumannos diákok szerepelnek a dobogós helyeken. A gimnáziumok Palotás József versenyén ugyancsak első és második helyezést értek el diákjaink a kilencedik és a tizedik évfolyamon. Szeretettel gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáraiknak!

Részletes eredmények:


Helyezés

Név

Osztálya

Felkészítő tanárai

1.

Romasz Ádám

9D

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

3.

Zsemberi Dániel

9D

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

7.

Bányai Dóra

9D

Bana József

1.

Bartalis Dávid

10E

Kocsis Emese, Fülepné Bartkó Zsuzsanna

2.

Soós Szilvia

10D

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

3.

Boros Gergő

10D

Petrásné Szűcs Eleonóra, Fülepné Bartkó Zsuzsanna

8.

Azurák Enikő

10T

Horváth Zita, Fülepné Bartkó Zsuzsanna

8.

Fónagy Patrik

11B

Dr. Liptainé Reszegi Ágnes

8.

Kormos Henrietta

11B

Dr. Liptainé Reszegi Ágnes

5.

Faragó Bence

12B

Petrásné Szűcs Eleonóra

11.

Tóber Bence

12B

Petrásné Szűcs Eleonóra

 

Helyezés

Név

Osztálya

Felkészítő tanárai

2.

Páricsi Dániel

10A

Zsebe Dániel

3.

Nagyfejű Dominik

10A

Zsebe Dániel

5.

Görzsöny Balázs

10A

Zsebe Dániel

1.

Várhegyi Máté

11B

Szakaliné Haraszti Éva

2.

Lövei Péter

11B

Szakaliné Haraszti Éva

3.

Bóta Zsombor

11B

Szakaliné Haraszti Éva

4.

Nagy Attila

11B

Szakaliné Haraszti Éva

4.

Kulcsár Márton

11B

Szakaliné Haraszti Éva

1.

Burom Bence

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra, Barczi-Veres Krisztina

1.

Varga Zsombor

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra

2.

Kulcsár Virág

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra, Barczi-Veres Krisztina

3.

Szabó Dániel

12I

Petrásné Szűcs Eleonóra, Barczi-Veres Krisztina



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign