Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Sep
6
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
5
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
3
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
2
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Sep
1
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
27
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Zrínyi Matematikaverseny eredmények
A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány az idei tanévben is megrendezi a Zrínyi Ilona kétfordulós (területi, országos) matematikaversenyt. A területi fordulók lezajlottak, iskolánk tanulói szép eredményeket értek el. Gimnáziumi kategóriában Major Sándor 9D (felkészítő tanára Fülepné Bartkó Zsuzsanna) egyéni második helyezést ért el, csapatban is második helyezett lett iskolánk a kilencedikesek és a tizedikesek között. Szakközépiskolai kategóriában Székely Szilveszter 13E (felkészítő tanára Horváth Zita) és Páricsi Dániel 10A (felkészítő tanára Zsebe Dániel) lett a területi forduló nyertese, Gyönki Bendegúz 11B (felkészítő tanára Szakaliné Haraszti Éva) pedig második lett.
Szeretettel gratulálunk!
Részletes eredmények:

 

Kormos Panna

8K

5. hely

Szakaliné Haraszti Éva

Major Sándor

9D

gimnázium 2. hely

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

Páricsi Dániel

10A

szki. 1. hely

Zsebe Dániel

Székely Szilveszter

13E

szki. 1. hely

Horváth Zita

Gyönki Bendegúz

11B

szki. 2. hely

Szakaliné Haraszti Éva

9. évfolyam csapat

 

gimnázium 2. hely

 

Major Sándor

9D

2. hely

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

Romasz Ádám

9D

7. hely

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

Zsemberi Dániel

9D

11. hely

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

10. évfolyam csapat

 

gimnázium 2. hely

 

Boros Gergely

10D

5. hely

Petrásné Szűcs Eleonóra

Soós Szilvia

10D

6. hely

Fülepné Bartkó Zsuzsanna

Havellant András

10D

12. hely

Petrásné Szűcs Eleonóra



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign